Versiunea 1.34/1.35

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Biserica nu mai are nivel maxim. La fiecare 10 nivele, bonusul de rugăciune creste cu +1.
am bagat pe beta rugaciuni la o biserica de nivel 110 de nu am mai putut. efect zero.aveam bonus +11 . la ce aveam acel bonus? la nimic?

Probleme cu piaţa
asta inseamna ca preturile la piata nu vor mai fi limitate?


Cuferele remediate, cuferele oferite jucătorilor care au primit obiecte nepotrivite, 1 zi premium pentru toţi.
adica nu vom mai gasi bandade in cufere de otel? la care cufere se refera la toate sau la alea de craciun?
 

DeletedUser

Guest
Da e vrajeala cu biserica :))) fara efect rugaciuni fara numar si nimic...:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Cei de la INNO s-au entuziasmat cu update-ul , au vrut mult si nou , au schimbat tot ce puteau si ... a iesit mult si prost.:nu:
 

DeletedUser

Guest
Nu s-au entuziasmat deloc. La ei trebuie sa mearga banu si daca sunt destui care cumpara pepite nu trebuie sa remedieze nimic pentru ca le merje jocul si cer din ce in ce mai mult. O sa se ajunga sa iti ia pepite ca sa te loghezi pe cont.
 

DeletedUser

Guest
Nu s-au entuziasmat deloc. La ei trebuie sa mearga banu si daca sunt destui care cumpara pepite nu trebuie sa remedieze nimic pentru ca le merje jocul si cer din ce in ce mai mult. O sa se ajunga sa iti ia pepite ca sa te loghezi pe cont.

:nu: gresit, pe tw.net sunt in mare pierdere de viteza (playeri) tocmai datorita chestiilor de genul asta, problema nu e ca fac bani pt ca asa tre sa se intample, ci cum o fac :up: oricum au mai indreptat unele chestii care erau aberante
 

DeletedUser

Guest
q

am fost constructor -avantaje zero. poate doar la inceputul lumilor
sunt aventurier -acum pica iteme valoroase odata la 3 luni
fortist -te mai chinui degeaba
doar duelist daca mai ai satisfactii.
asta fara cp. daca ai bani de bagat esti tare si mare. dar esti singur.
 

DeletedUser

Guest
:nu: gresit, pe tw.net sunt in mare pierdere de viteza (playeri) tocmai datorita chestiilor de genul asta, problema nu e ca fac bani pt ca asa tre sa se intample, ci cum o fac :up: oricum au mai indreptat unele chestii care erau aberante

Ai omis un lucru.

Sunt in mare pierdere de jucatori, dar in cea mai mare parte (90% dintre ei) nu sunt pepitari.
 

DeletedUser5629

Guest
Ai omis un lucru.

Sunt in mare pierdere de jucatori, dar in cea mai mare parte (90% dintre ei) nu sunt pepitari.

Pt ca acolo cumperi pepite la pret real, nu ca la noi 2 la pret de 1 sau ca pe beta cu 3 la pret de 1.
 

DeletedUser3746

Guest
Nu mai merge nici scriptul de imbracaminte tw-db, va rog sa-mi spuneti cum stiu acum cu ce haine sa ma imbrac pentru fiecare munca? O iau pe incercate? Nici macar exportul in weststats al inventarului nu mai merge! :mad:
 
Sus