Versiunea 1.34/1.35

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Acum am observat ca mai primesti ceva daca rezolvi setul de misiuni Aur mexican (sau parca asa ii zicea) dupa ultimul update

flinta.png
 

DeletedUser4222

Guest
eu am bug imi ies chestiile de la profil din rama aia maro , locul ala al lor
 

DeletedUser12722

Guest
Ca sa nu mai deschid alt topic intreb aici :

Cum fac sa merga The west pro pe versiunea 1.35 ?
 

DeletedUser

Guest
mare prostie acest update rusine.....ati uitat ca mai sunt si romani saraci...
 

DeletedUser21978

Guest
Ador updateul asta :X,pe mine chiar mi se falfaie ca este foarte mult in favoare pepitarilor,joc de placere nu sa dovedesc ceva .Daca ei au bani sa`si permita bravo lor :]
 

DeletedUser2041

Guest
mare prostie acest update rusine.....ati uitat ca mai sunt si romani saraci...

Pentru "saraci" cum spui tu, poti cumpara cu obligatiuni.
Am rugamintea sa pastrati discutia in limite decente fara cuvinte obscene, ca alti colegi de pe aici.
 

DeletedUser20239

Guest
Sincer mie chiar imi place acest update deoarece acum pot avea si si non-pepitari sau cei care nu sunt fortisti o posibilitate de a obtine un item rar.
Aveti dreptate ca the west-ul nu mai e cum a fost,dar trebuie sa se ''modernizeze'' si ei.
Daca nu va convine puteti da stergere cont si sa nu mai comentati intruna.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bun, deci, ziceti-mi si mie, de ce imi ies obiectele din 'rama' la profilul jucatorilor?

Am citit mai sus, sa sterg cookies de logare, si sa ma loghez din nou. Am facut conform spuselor.... si ... nimic.. tot asa.
Folosesc chrome. Deci, cum remediez problema?
 

DeletedUser2041

Guest
Bun, deci, ziceti-mi si mie, de ce imi ies obiectele din 'rama' la profilul jucatorilor?

Am citit mai sus, sa sterg cookies de logare, si sa ma loghez din nou. Am facut conform spuselor.... si ... nimic.. tot asa.
Folosesc chrome. Deci, cum remediez problema?

Nu stergi cookie de logare, mergi la optiunile browserului si sterge fisierele temporare.
 

DeletedUser

Guest
Sincer mie chiar imi place acest update deoarece acum pot avea si si non-pepitari sau cei care nu sunt fortisti o posibilitate de a obtine un item rar.
Aveti dreptate ca the west-ul nu mai e cum a fost,dar trebuie sa se ''modernizeze'' si ei.
Daca nu va convine puteti da stergere cont si sa nu mai comentati intruna.

e desutld e bun update .....ideea e ca merge mult mai bn TW
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19023

Guest
nu inteleg dc ai deschis topicul asta....nu ai ce face?....cate topicuri ai deschis pana acum in interval de 12 h?:mad::mad:

pana la urma am facut pariul, nu? (ala care tu ziceai ca se amana si eu nu) daca nu trebuie sa-mi dai 4 k pe delaware...
 

DeletedUser

Guest
pana la urma am facut pariul, nu? (ala care tu ziceai ca se amana si eu nu) daca nu trebuie sa-mi dai 4 k pe delaware...

eu nu am facut nici1 pariu....


ma confunzi:razz:

uitate la pag 17...ultimile 2 posturi;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19484

Guest
deci..
1.)updat-ul asta e super naspa
2.)imi puteti spune va rog dupa ce ordine sunt aranjate obiectele la piata?k inainte era de exmplu la arme: primele erau armele albe in functie de lvl si dupa celelalte de foc la fel dupa lvl..pantalonii dupa lvl etc..dar acum nu inteleg nimic;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
script

sa inteleg ca nu o sa ne mai putem folosi de nici un script...in versiunea asta??
..mai calumea era cealalta....:huh:
 
Sus