Versiunea 2.25 - miercuri, 03.06.2015!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Changelog_2_25.png

Noutati.png


Numărarea obiectelor
Cunoaștem faptul că la unele realizări aveți nevoie de mii de obiecte și din cauza acestor numere lungi a apărut o problemă
cu afișarea numerelor cuprinse între 1k și 99K - de acum va fi prezentat într-un mod mai plăcut.

Bannerul rotativ
Când vei trece cu cursorul în dreptul bannerului rotativ de vânzare a produselor vei vedea timpul rămas pentru acea vânzare.

“Vindecă-i pe toți”
Am decis că imaginea realizării"Vindecă-i pe toti" ar trebui să fie "western" așa că am înlocuit-o cu una nouă . Dar va trebui să verificați acest lucru pe contul personal.

Tab-urile inactive ale magazinului.

Anterior categoriile noastre din magazin, atunci când nu erau selectate apăreau destul de întunecate, acum vor fi afișate într-un mod mai clar.
shop_big_VV.png

Iconițe cu potcoave și urme de tălpi

Anterior, atunci când trebuia să ajungeți la o anumită destinație pentru a face o treabă aleasă erați informat cu privire la timpul necesar printr-un text "timp de tranzit" și ore / minute / secunde - acum am înlocuit textul cu potcoave sau urme de tălpi, în funcție dacă utilizați un cal sau mergeți pe jos.


Bug_uri_reparate.png
Bonus de viață

Înainte de update bonusul de viață era mult prea mare la nivelul 1 și nu mai se primea un alt bonus la următoarele nivele. Am corectat calculele pentru produsele modernizate și iar acum există un bonus adecvat pentru fiecare nivel de upgrade
set300_500.png

Calul American
Calul american va putea fi upgradat de acum.

Sperăm că aceste noi modificări vor fi pe placul dumneavoastră!
Așteptăm părerile despre update în cadrul salonului!


*imaginile sunt informative
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus