Vine circul?!

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser

Guest
1. In fiecare zi ai dreptul la un alt joc ....
2. Nu trebuie sa te deplasezi la circ ca sa joci respectivul joc ...
3. Nu poti sa alegi cu pepite din ce categorie sa faca parte rasplata ta .
4. Riot are nevoie de bani :)) ... asa ca strangeti OUP de acum
 

DeletedUser23171

Guest
Este o idee buna , doar ca sper sa fie introdus si setul allan deoarece dupa parerea mea a fost unul dintre cele mai bune seturi ..restu fiind de umplutura

Deci nr de produse necesare este cerut in functie de nr de jucatoru activi?
 

DeletedUser16663

Guest
Este o idee buna , doar ca sper sa fie introdus si setul allan deoarece dupa parerea mea a fost unul dintre cele mai bune seturi ..restu fiind de umplutura

Pe bune???:blink::blink::blink:
Este unul dintre cele mai bune seturi, pt aia care-s pe comert, din care gasca faci parte! Ai intrebat un fortist sau un duelist 100% ce parere are despre celelalte "umpluturi"? (minunata ta remarca ti-a asigurat muuuulta carne pana de sarbatori:ras:).
 

DeletedUser12909

Guest
Cufarul lui Cartwrightcontine doar setul sau si calul si saua?
 

DeletedUser593

Guest
Da. Trebe sa gasesti unicornul roz pe harta si sa dai click pe el. Dupa se deschide circul si poti participa la jocuri.
Nu mai fi rau bre... dezinformezi jucatorii aiurea... trebuie sa gasesti un pinguin care sta pe un iceberg, el o sa te teleporteze la circ.
 

DeletedUser22039

Guest
Pe beta a aparut de 2 zile circul , insa aici nu :blink: . Daca tot sunteti curiosi ce este la premii sau cum se da la circ , va faceti frumos cont pe beta .
 

DeletedUser

Guest
mi-am facut eu cont pe beta, sa vad ce e cu circul si imi apare acolo o roata de ruleta si scrie FREE pe ea, si cand intru imi spune in Germana, si din cate am reusit eu sa traduc cu google translate, trebuie sa cuperi pepite...:)

Am citit acuma pe chat si zic baietii ca nu merge momentan, dar ca o sa fie o sansa pe zii:), sau mai multe cu pepite:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
Nu mai fi rau bre... dezinformezi jucatorii aiurea... trebuie sa gasesti un pinguin care sta pe un iceberg, el o sa te teleporteze la circ.

Astazi au pus optiunea si pentru unicornul roz. E mai usor de gasit ala decat pinguinul de pe iceberg.
 
Sus