Voteaza liderii!

Voteaza liderii!

  • Apot3quil13

    Voturi: 18 9,0%
  • nicku28

    Voturi: 10 5,0%
  • dave lupul

    Voturi: 23 11,5%
  • tomi7

    Voturi: 18 9,0%
  • bibanu09

    Voturi: 9 4,5%
  • TobyJasper

    Voturi: 25 12,5%
  • TheeSparg

    Voturi: 5 2,5%
  • Lykej

    Voturi: 2 1,0%
  • Benyamyn10

    Voturi: 18 9,0%
  • sand of time

    Voturi: 5 2,5%
  • experto

    Voturi: 14 7,0%
  • *luci*

    Voturi: 23 11,5%
  • pm762

    Voturi: 9 4,5%
  • Alokt

    Voturi: 3 1,5%
  • THEODATUS

    Voturi: 18 9,0%

  • Total votanți
    200
  • Sondaj închis .

just4fun

The Boss
A venit momentul sa alegeti unul dintre cei 10 lideri!

Liderii alesi vor trebui sa aleaga cel putin 50% dintre cei inscrisi deja!
 

DeletedUser1428

Guest
Am vazut ca este anonim.. :) era o intrebare retorica :)

Era bine daca cei propusi ca lideri sa isi spuna nick-urile sub care sunt cunoscuti pe alte lumi...eu unul pe cei mai multi din lista nu-i stiu cu acest nick :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

Guest
....

Chiar nu inteleg ce cauta unii jucatori in lista aia, dar in fine ...
 

DeletedUser

Guest
...

S-au inscris doar ca sa isi reprezinte lumea din care provin.. eu asa cred , si poate ca vor avea o sansa !

:shoot::shoot::shoot:

 

DeletedUser1428

Guest
Nu vad pe nimeni care sa reprezinte lumea Colorado....
 

DeletedUser25046

Guest
Totusi, nu se rezuma totul la - ies lider si imi aleg 15 prieteni ...
 

DeletedUser

Guest
...

Pai nu de asta s-au folosit 15 locuri ? ca fiecare lume sa aiba macar 1 reprezentant.. dar asta e.. :boone::boone::boone:
 

DeletedUser

Guest
...

Nici nu ar trebui sa fie alesi "prietenii" echipele sunt formate din cei mai buni luptatori , nu din cei mai buni prieteni . <3W<3W<3W
 

DeletedUser1428

Guest
Si pe colorado sunt jucatori foarte buni care din pacate nu joaca decat acolo...asta e.
 

DeletedUser1428

Guest
Jucatorii de top de pe .RO unde sunt?????
LaMandragore
Serje
Adele Blank
Elmer
iradu
Sarmy
Butanestii

etc......

Participam cu tineret sperante la campionat, sunt cumva veteranii in greva????
In fine, om vedea ce-o iesii pana la urma.

PS
L-am uitat pe blacky89... a tinut locul 1 mondial mult timp, a pierdut locul din lipsa de forturi pe Colorado.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21202

Guest
Lipsesc multi jucatori de top de pe colorado/arizona, multi din lipsa de timp, sau alte motive
 

DeletedUser1428

Guest
Lipsesc multi jucatori de top de pe colorado/arizona, multi din lipsa de timp, sau alte motive

Nu neaparat asta, pot fi activati pentru o actiune de anvergura...garantat. Cel putin pentru unii de pe colorado pot garanta ca revin pentru o astfel de actiune.
Din pacate colorado nu are un reprezentant printre lideri.....
 

DeletedUser1428

Guest
Cine joaca pe lumea respectiva stie cel mai bine ce jucatori merita sa ajunga la campionat...
Mai ales ca pe colorado sunt jucatori care nu joaca decat acolo si sunt foarte buni fortisti.
 

DeletedUser8939

Guest
Admini sunteti penibili ! Exista jucatori in aceasta rubrica , nominalizata de voi care nu au condus nici o batalie , bataie de joc ce faceti , nu inteleg de ce jucatori cu experienta nu exista in aceasta rubrica .. in schimb aveti jucatori care nici macar nu doresc sa fie "lideri"
 

DeletedUser25046

Guest
Admini sunteti penibili ! Exista jucatori in aceasta rubrica , nominalizata de voi care nu au condus nici o batalie , bataie de joc ce faceti , nu inteleg de ce jucatori cu experienta nu exista in aceasta rubrica .. in schimb aveti jucatori care nici macar nu doresc sa fie "lideri"

Unde-s aia? :)))
 

DeletedUser8939

Guest
Alokt lider pe bune ? :)) a scris el ca vrea asta... dumnezeule .. intrebati-l daca a condus vreo lupta lista asta e facuta numa sa fie facuta:mad:
 

DeletedUser1428

Guest
Cred ca trebuia ca fiecare server sa aibe cate 1-2 reprezentati in functie de activitatea de pe serverul respectiv.
Asta e.
 
Sus