<<vrem țoale noi pentru fete>> :D

  • Autor subiect DeletedUser26778
  • Data de început

DeletedUser9036

Guest
mda. ar trebui sa mai adauge cate ceva. costumele noastre nu sunt asa grozave ca ale tipilor.
 

DeletedUser26778

Guest
Discriminare! :njub: ...poate pentru ca baietii sunt majoritari pe tw...
 

DeletedUser10117

Guest
Discriminare! :njub: ...poate pentru ca baietii sunt majoritari pe tw...
Tu cu propuneri din acestea te prezinti?
Adminii,INNO asteapta propuneri calumea de la noi,cu imagini,bine definite...avantaje/dezavantaje....daca le dai asa ca din topor ca doresti tu sa se bage mai multe accesorii la customizarea avatarului nimeni nu va baga de seama
Vino cu ceva frumos pentru retina noastra a jucatorilor si a adiminilor,specifica ca doresti pentru caracter feminin/barbatesc...specifica ce anume doresti....
Prin urmare CONTRA...mai munceste la propunere ,deoarece trebuie sa primesti accept pozitiv de la jucatorii acestei comunitati apoi urmeaza adminii.
Succes
 

DeletedUser25697

Guest
Sunt de acord cu moxiepoxie ar trebui sa mai adauge cateva schimbari si la avatar ca deja ne-am cam plictisit de cele vechi vrem ceva nou!
 

DeletedUser9036

Guest
Mary08 - e o parere generala - din cand in cand ar trebui sa mai umble pe la avatarele astea. <<acceptul pozitiv>> ( cum o fi cel negativ ma intreb :P ) e si ala important, insa - sincer - asta nu e o propunere ci o sugestie din partea consumatorilor.

asta ce sa faca - sa le customizeze celor de la INNO uniforme ? :))) nu vrea o misiune sau stiu eu ce - ci pur si simplu un mic update la nenorocirile astea de la avatar. ne-am cam plictisit de ele. cum sa le faca? asa cum o vrea nenea schmidt de la butonul de design pe INNO.

moxie - schimba si tu titlul in <<vrem toale noi pentru fete>>. se prind ei :)))
 
Sus