Vrem o schimbare pe Hawaii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
"altădată pentru făceați grevă "din cauza gringo" și dădeați fake-uri.
Cum am mai spus, jucați singuri daca nu puteți conviețui cu ceilalți."
Cu asta m-ai spart... hai sa reimprospatam memoria lumii . Intr-o zi minunata adminii primesc bonus de la inno arme gringo , buun apare @ZgarcituWestului aka Alegsz cu armele Gringo( care ajung la trela ) insaa conform spuselor lui el nu era adsum in acel moment si atunci vine intrebarea cum au ajuns acele arme la el ? houdini 2.0 I guess . Ma rog s-a facut o greva sa-i spunem asa dar dupa cateva zile supriza mare .. Domnul Alegsz membru al aliantei old school pe atunci in urma unei reechilibrari precedente cere invitatie de la niro in Sexy ( alianta de care s-a ocupat JustUs si AngelS ) si decide ca el taie si spanzura si da afara 2 orase mari ( just si mercenarii ) din aceasta alianta cand el nici macar nu facea parte din ea drept urmare din punctul meu de vedere ""Dezechilibrul" ăsta pe care îl invocați cu atâta patos " este provocat doar de tine si deciziile tale luate cand ti se urca nervii la cap si nu te mai controlezi , nu e prima si nici ultima data cand s-a intamplat . Ca o concluzie dupa aceasta mica recapitulare : Eu personal nu am o problema sa joc cu nimeni din Sexy sau Old nici cu Aleg DAR nici timpul si nervii necesar sa-i mai mananc cu prostii de genul , cei vechi stiu cate zeci de ore ne-am pierdut unii in trecut cu echilibrari si orgolii ieftine , asa ca va spun un sigur lucru get to the drawing board si gasiti o solutie de mijloc nu plangeti pe forumuri ca nu exista vreun articol in regulament care sa imi interzica mie sa atac un fort sau sa duelez de 24 ori pe zi un muncitor sau mai stiu eu ce alta chestii care dupa parerea unora reprezinta antijoc . O seara placuta , Beny
:up: :up:
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Limitează-te dracu la a-ți da singur like-uri pe forum
Cum iti dadeai tu like pe adsum de pe contul asta crezand ca nu stie lumea cine esti? :))
Cand am zis ca esti ipocrit si penibil, ai crezut ca o spun sa te jignesc, dar nu, sunt doar doua adjective ce descriu perfect realitatea.
Si ce-i cu limbajul ala de mahala de braila? Asa se vorbeste pe forum? Ai uitat regulile de cand ai fost expulzat din echipa?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus