Vremea recoltei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
banner_event_harvest_1598x98.png


Vara se apropie încet de final, și lasă loc toamnei. Și ca în fiecare an, sezonul recoltei începe în a doua jumătate a verii. Și ca în fiecare an, sezonul recoltei începe în a doua jumătate a verii. Îmbătrânesc și nu mai am destulă energie să mă apuc de recoltat singur.
Se pare că în acest an trebuie să caut ajutoare..
Cineva trebuie să adune spice de grâu, porumb, roșii iar apoi frunze de tutun și dovleci.
Și să sperăm că terminăm până la eventul de Oktoberfest, care... e peste o lună!
Hmm ... de unde să îmi iau ajutoare? Poate de la ferma de lângă... Nu...pe el l-au părăsit deja copiii și mai are și el un teren care va avea nevoie de munca lui...
Ce-ai spus? Vrei să muncesti pentru mine? Mi-ar face plăcere să te angajez...
În regulă, vom începe munca de mâine, de indată ce răsare soarele.


wheat111.png


Între 22 August și 9 Septembrie veți avea șansa, cu puțin noroc, să găsiți 150 de spice rare, muncind pe hartă. În interiorul acestor spice, veți putea găsi un mic cadou ce vă va face viața mai ușoară în preerie. Așa că stați cu ochii deschiși! În unele spice veți găsi iteme de misiune - veți avea nevoie de ele la finalizarea unor misiuni. Pentru a afla povestea trebuie să vizitați salonul....Ce veți face cu itemele rămase în inventar? Le veți putea vinde la piață. Acest set de misiuni conține 8 submisiuni iar la finalul ei veți primi un item special și realizarea "Salvați călărețul Pony Express". Și nu uitați, pentru a primi realizarea de la final de event trebuie să colectați 150 de spice de grâu!

wheat111.png


Ce merită să știți?
  • Toate itemele de misiune sunt licitabile, așa că le puteți vinde prietenilor.
  • Puteți câștiga obligațiuni, medalii premium pentru o zi, băuturi energizante precum ceai mate, lichidul vieții, iteme pentru viteză precum pudră de carapace de țestoasă, un cufăr foarte vechi de iteme și multe altele....
  • Puteți găsi "Geanta fermierului" ce conține un nou cartonaș de colecție.

    chest_seeds.png
    pumpkin_seeds_70x70.png
    coffee_seeds_70x70.png
    wheat_seeds_70x70.png
    corn_seeds_70x70.png
    kidney_beens_seeds_70x70.png


  • In total, puteți primi 3 realizări:
    • harvest_time1.png
      Deveniți fermier.
      Trebuie să găsiți 150 de spice de grâu în perioada eventului.

    • harvest_time2.png
      Adună toate semințele.
      Adună toate semințele pentru colecția ta.

    • harvest_time3.png
      Salvați călărețul Pony Express
      Această realizare o veți primi la finalul misiunii "Vremea recoltei"
  • Așa arată itemele de misiune:

    postmanbag.png
    letter_harvestevent.png
    bloody_bandage.png
    battle_of_watter.png


Toate cele bune
Echipa The WEST.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus