Vulcanic Guns(arma fort/duel)

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser

Guest
PRO
  • O sugestie:
Ideea este foarte buna , dar ce ar fi dacă aceste arme ar fi de nivel 110 si sa fie unicat, adică sa fie un al doilea "set de aur".De ce?Deoarece ati observat ca exista alte iteme de nivel mare, dar de ce nu si arme?Acum sa revin la ideea cu setul, ar fi bine ca acesta sa fie un nou set dar sa se adauge si o sabie.I-ar încânta foarte mult pe cei de nivel mare deoarece aceștia aproape ca nu mai au ce face in afara de faptul sa participe la lupte de fort si dueluri, deci sa facem loc si unor noi provocări:d.
 

DeletedUser

Guest
Ai Pro si de la mine, doar pt simplul fapt ca aceste arme sunt renumite in the-west.:boone:
 

walllygator

Greenhorn
pro

pro de la mine , si ar trebui cred o misiune de la care sa se obtina arma. eventual sa se foloseasca si pepita de aur ramasa de la misiunile trecute
 

DeletedUser21241

Guest
as mai adauga si ´´buzduganul lui Greuceanu´´ ... ce ziceti??

Romanu cand so plictisit de un joc vine cu propuneri,care mai de care... da de jucat serios un joc .. pauza..:))

cu upgradele asta de rahat ce l-ati implementat va pleaca 50 % din jucatori si raman copii sub 12 anisori dornici de ´´desene animate´´... dar asta nu conteaza... implementam ceva arme noi??,poate si niste eroi sau zei ai mitologiei de pe Grepolis adusi aici ar anima jocu... ce ziceti??

un sfat prietenesc ... taiati vena aia ca e urat asa sa spanzure aiurea



:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Vulcanic Sword n-ar merge si asta? CONTRA
vorba lu balena... Niste zei din grepolis ne-ar mai trebui! si asa s-au lasat multi jucatori. Macar o lume sa se creeze cu vechiul UPDATE
 

DeletedUser

Guest
Vulcanic Sword n-ar merge si asta? CONTRA
vorba lu balena... Niste zei din grepolis ne-ar mai trebui! si asa s-au lasat multi jucatori. Macar o lume sa se creeze cu vechiul UPDATE

Nu exista vulcanic sword :tumble:
Vulcanic este numele pistolului Domnul "Nu sunt Bine Informat.":nu:
 

DeletedUser

Guest
as mai adauga si ´´buzduganul lui Greuceanu´´ ... ce ziceti??

Romanu cand so plictisit de un joc vine cu propuneri,care mai de care... da de jucat serios un joc .. pauza..:))

cu upgradele asta de rahat ce l-ati implementat va pleaca 50 % din jucatori si raman copii sub 12 anisori dornici de ´´desene animate´´... dar asta nu conteaza... implementam ceva arme noi??,poate si niste eroi sau zei ai mitologiei de pe Grepolis adusi aici ar anima jocu... ce ziceti??

un sfat prietenesc ... taiati vena aia ca e urat asa sa spanzure aiurea



:shoot:
Mai bine te-ai lasa de joc ca nu e de tine, du-te si mai "docomenteaza-te" si abea apoi vino aici sa-ti dai cu parerile fara sens.:tumble:
 

DeletedUser

Guest
Mai bine te-ai lasa de joc ca nu e de tine, du-te si mai "docomenteaza-te" si abea apoi vino aici sa-ti dai cu parerile fara sens.:tumble:

Domnu "Bine informat" ziceam in gluma si e cam greu de odata sa-ti faci alt cont si sa iti dai numai pro-uri la idei :?
 

DeletedUser

Guest
Domnu "Bine informat" ziceam in gluma si e cam greu de odata sa-ti faci alt cont si sa iti dai numai pro-uri la idei :?

Nu prea pare gluma si daca a fost gluma a fost una destul de sux si nu nu e greu sa-mi fac n conturi sa-mi dau pro la idei, dar iti multumesc pt grija, cat despre Conturi e usor de verificat prin ip asa ca "Keep Calm."
Oricum stay relax ca's mai informat ca tine, iar in ceea ce priveste Volcanic, daca nu se deschidea topicul asta te asigur ca deschideam eu unul, pentru ca un joc nu-l faci la caterinca ti cont de fiecare detaliu si aici lipsesc multe.:up:
 

DeletedUser

Guest
Ma .... ma abtin! Eu joc inainte sa se implementeze update-u cu curele si pantaloni , inainte de setu` de aur, inainte sa existi tu!
 

DeletedUser21241

Guest
lasa-i ca-s mici si neajutorati... de unde sa stie ei cum era TW original si cu ce se manca...

ei vad aceste desene animate ce au devenit jocurile INNO si se cred asii TW.. cu toate ca sunt asi doar la dat din papagal... ca si realizari pe joc pauza... au propuneri!

sa-i lasam sa se desfasoare pe aici... succes!
 

DeletedUser

Guest
Ma .... ma abtin! Eu joc inainte sa se implementeze update-u cu curele si pantaloni , inainte de setu` de aur, inainte sa existi tu!

"inainte sa existi tu!"

sigur si Mosh Craciun exista:whistle:

Putin imi pasa mie decand joci ca asa si eu joc de foarte mult timp cat despre curele, pantofi etc chiar ma bucur ca s-au implementat, chiar si noua interfata a hartii ma incanta nespus de mult creste mult environment-ul <3W
Ce s-a stricat in noul update sunt doar muncile in care nu se intelege mare lucru si ce imi displace chiar dinainte de noul update sunt avatarele, cele classice intr-adevar sunt d-acord cu ele si imi lipsesc nespus de mult.
 

DeletedUser

Guest
lasa-i ca-s mici si neajutorati... de unde sa stie eicum era TW original si cu ce se manca...

ei vad aceste desene animate ce au devenit jocurile INNO si se cred asii TW.. cu toate ca sunt asi doar la dat din papagal... ca si realizari pe joc pauza... au propuneri!

sa-i lasam sa se desfasoare pe aici... succes!
Stay tu relax Big Nenea ca stiu si eu cum arata vechiul t.w. :up:

Chiar sunt Ace in t.w. numai cu aventurierul lesin orice clasa ;;) si tin sa mentionez ca nu dau doi bani pe buildurile de pe site-uri .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ideea este foarte buna, mai ales ca pot și cei de la INNO sa o prelucreze, deci de ce nu sunteți de acord?
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa schimbati dizainu de la pusca de aur ,e urita cu spume ati putea face una cu filigram de aur pe teva si patul armei...si nepotu-miu deseneaza pusti mai frumoase decit asta care e acum in joc:nu:
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa schimbati dizainu de la pusca de aur ,e urita cu spume ati putea face una cu filigram de aur pe teva si patul armei...si nepotu-miu deseneaza pusti mai frumoase decit asta care e acum in joc:nu:

-design, nu dizain :nu:

Pana acum nu s-a plans nimeni de design-ul pustii, dupa atatia ani. Nu se va schimba. (nici eu nu zic ca arata prea realist, o pusca in totalitate din aur, dar na ... avem struti, elefanti, rudolfi etc. o acceptam si pe asta :) )
 
Sus