Wanted - discutii, comentarii cu privire la Concursul de Afise

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19790

Guest
...

Am reluat toate afisele... foarte putine care merita... primul loc imi place...
Al meu e mediocru :whistle: m'am gadit initial ca scriu o "gluma" ceva si merge + ca imi e ciuda ca au fost multe cu Cuck Noris... dar clasicul e la moda mereu :)
Bafta! Nu ma mai prindeti pe forum! Nu uitati :) Nu am fost aici :whistle:

Dacă nu te superi, vreu părerea ta: care merita un loc între câștigători?
Eu cred că una din astea:

http://postimage.org/image/qhws19uej/
http://postimage.org/image/mhr1yhkxf/
http://s19.postimage.org/5a7moh4gx/poster.jpg
 

DeletedUser

Guest
dezamagitor

acuma trebuie sa vedem alta metoda de a vota,ma gandeam ca admini poate nu or fi lafel ca playeri adica corupti,toti isi voteaza prietenie sau ce mai au...
stiti ce ar trebui sa facem?sa punem undeva pe net pozele si sa le voteze necunoscuti sau ceva de genu...
daca reluat vaza cu votul public iar nu e bine ca o sa fie din nou o harababura,ala cu mai multi prieteni,castiga
Nu mai sti cum sa faci sa scapi de corupti...ce metoda mai poate fi aplicata...
ar trebui sa se faca concursuri fara vot,dar nu prea cred ca exista...
stiti cum ar trebui sa facem?ar trebui ca cei care se inscriu sa se bage pe random,acolo o sa fie alesi vreo 15 din 30,iar admini o sa voteze abea dupa pe cine considera ei,sau ceva de genu
oricum trebuie sa se schimbe modul de votare...

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

1.6. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti. De asemenea este interzisa postarea de acuzatii aduse echipei de administrare a forumului si jocului.

Daca ai ceva de reclamat te invit frumusel sa o faci folosind sistemul de support.
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
nu poti multumi niciodata pe toata lumea...
de exemplu, mie nu mi-a placut nici una... imi pare rau, dar asta e opinia mea!
este o veche vorba romaneasca: "nu te poti c**a in gustul omului", sau ma elevat, "de gustibus non est disputandum"!
 

DeletedUser

Guest
nu poti multumi niciodata pe toata lumea...
de exemplu, mie nu mi-a placut nici una... imi pare rau, dar asta e opinia mea!
este o veche vorba romaneasca: "nu te poti c**a in gustul omului", sau ma elevat, "de gustibus non est disputandum"!
da,poate ca omul are gusturi,dar macar sa fie onoare in ce votezi,pai era vorba ca se voteaza dupa 3 criterii,care alea 3 criteri in pozele celor de pe locu 2,3?
asa eu puteam sa fac una seaca,dar ce puteam sa fac cu ea?sa stau si sa ma uit cum pierd?asa eu am facut ceva mai dezvoltat,comic...care ar putea atrage lumea...dar se pare ca...
 

DeletedUser19790

Guest
nu poti multumi niciodata pe toata lumea...
de exemplu, mie nu mi-a placut nici una... imi pare rau, dar asta e opinia mea!
este o veche vorba romaneasca: "nu te poti c**a in gustul omului", sau ma elevat, "de gustibus non est disputandum"!

Ai votat? ...dacă nu ți-a plăcut niciuna!:shoot:
 

DeletedUser9859

Guest
Acum degeaba faceti scandal.Cand s-a votat metoda de vot toata lumea a zis sa voteze moderatorii.Oricum nu prea aveau din ce sa aleaga.Alea "amuzante" erau toate cu basescu si chuck norris, deci nu aveau cum sa aleaga un afis de genul ala.Iar afisele tolerabile erau cam la fel toate, deci orice alegeau tot asa aratau afisele si tot erau destui care sa se oftice.
 

DeletedUser593

Guest
Acum degeaba faceti scandal.Cand s-a votat metoda de vot toata lumea a zis sa voteze moderatorii.Oricum nu prea aveau din ce sa aleaga.Alea "amuzante" erau toate cu basescu si chuck norris, deci nu aveau cum sa aleaga un afis de genul ala.Iar afisele tolerabile erau cam la fel toate, deci orice alegeau tot asa aratau afisele si tot erau destui care sa se oftice.

Ai uitat-o pe a mea cu Becali :ras:
Ati vrut sa voteze adminii, acum plangeti cum ca ar fi mana in mana :hmf:
Inchideti topicul pana nu apar imagini cu vreun moderator care loveste un copil nevinovat sau alte balarii... (Rusine Dinu Patriciu!!!)
1689301994814.png
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus