Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21007

Guest
loterie 16 august 2015

Pentru a primi castigul trebuie sa numar al catalea am postat numerele sau numarul postului se refera la altceva?:dastardly:
 

DeletedUser26086

Guest
Extragerea pe saptamana trecuta nu trebuia sa aiba loc ieri, pe 23 august? :nesigur:
 

DeletedUser26086

Guest
Au uitat...nu e ceva nou :))

Pana acum eram oarecum de partea lor si ii intelegeam. Dar de acum incep sa imi pierd respectul pentru adminii care au in grija forumul. Nu inteleg de ce nu accepta sa dea niste responsabilitati anumitor playeri care vor sa se implice. Cum era inainte cazul lui PWG sau patrat. Din cate imi amintesc ei erau admini aici pe forum si se ocupau de anumite concursuri. De ce nu se poate face asta si acum, daca ei nu au timp si nu fac fata? :blink:
 

just4fun

The Boss
Extragerea pe saptamana trecuta nu trebuia sa aiba loc ieri, pe 23 august? :nesigur:

in conditiile in care extragerea se face manual, mai apar probleme inevitabile, cateodata.
spre exemplu sa mai ai anumite probleme si din varii motive sa nu poti accesa internetul.
Rec002.gif


Shot1.png


oricum, pentru a evita pe viitor aceste intarzieri, voi publica numerele extrase pe pagina de facebook TheWEST Romania
 

DeletedUser25910

Guest
Extragerea pe saptamana trecuta nu trebuia sa aiba loc ieri, pe 23 august? :nesigur:

Numerele le vezi pe loto.ro . De acolo se iau numerele.Daca uita sa posteze sau nu are timp ,da un ochi acolo si vezi numerele.Sau ... pe tvr1 <3W
 

DeletedUser26086

Guest
Esti sigur? Eu cred ca foloseste siteul loto.ro, dar face o extragere personalizata. De exemplu numerele extrase pe 23.08 nu sunt aceleasi cu cele de aici de pe site.
 

just4fun

The Boss
numerele sunt generate prin intermediul aplicatiei de pe siteul loto.ro

Dar, da, ar fi o idee sa folosim la extrageri numerele "oficiale" de la loterie - in felul acesta, nu vor mai exista intarzieri.
 

DeletedUser10117

Guest
numerele sunt generate prin intermediul aplicatiei de pe siteul loto.ro

Dar, da, ar fi o idee sa folosim la extrageri numerele "oficiale" de la loterie - in felul acesta, nu vor mai exista intarzieri.

Nu,cum sa fie numerele oficiale de la loterie...mai bn un generator personalizat ceva de genu....o sa fie un fel de suparare sa iti fi iesit numerele de la loterie pe joc si tu sa nu fi jucat un bilet la loteria romana....sau vrei sa promovezi sa joace lumea la loteria romana? :))
 

DeletedUser26086

Guest
numerele sunt generate prin intermediul aplicatiei de pe siteul loto.ro

Dar, da, ar fi o idee sa folosim la extrageri numerele "oficiale" de la loterie - in felul acesta, nu vor mai exista intarzieri.

Cred ca as prefera sa existe intarzieri decat sa fie folosite numerele de la loto :))

Cum a spus si MARY08.. Daca ies numerele si tu nu ai facut un biletel la loto? :))
 

DeletedUser26274

Guest
si castigul unde este ? Nu am primit nimic....desi am castigat la Editia 24/30 :mad:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus