Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19798

Guest
Da, tocmai s-a deschis o noua runda.

Mersi pentru o loterie noua (inca o sansa) chiar daca nu o sa castig...


EDIT:
DACA SUNTETI CASTIGATOR SUNTETI OBLIGAT SA ANUNTATI CASTIGAREA PREMIULUI PRIN PM CATRE PATRAT. IN PM TREBUIE SA SPECIFICATI NUMARUL POSTULUI, PREMIUL CASTIGAT SI LUMEA PE CARE DORITI SA PRIMITI PREMIUL.

Ai scris ca sa ii dam la patrat pm, si mai sus:
Pentru a vă ridica premiul trebuie să trimiteti mesaj organizatorului care se ocupă de concurs, Nahara. Câştigul trebuie anunţat în maxim o săptămână, dacă după expirarea termenului nu anunţaţi câştigarea premiului acesta se va anula.

Deci pana la urma cui?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cand au loc extragerile? poate scrie in regulment dar va rog sa ma scuzati ca nu am avut timp sa citesc!
 

DeletedUser

Guest
daca primesc 1000$ nu ma deranjez sa mai anunt:))))))))sa-i pastreze ei:tumble::sombrero::)
 

DeletedUser9859

Guest
Ii poti da premiul altcuiva.Mi se pare ca ai mai intrebat asta si in runda trecuta.

Stiu ca pot sa dau premiul.Daca ai face efortul sa citesti postul meu ai vedea ca am intrebat daca pot sa schimb pepitele/banii pe titlu pa forum...
 

DeletedUser

Guest
cind se acorda premiile pentru extragerea de Craciun? sau s-au acordat deja?
i-am trimis pm lui patrat dar n-am nici un feedback, si nici nu pot sa verific daca premiul mi-a fost acordat.
 

DeletedUser6410

Guest
cind se acorda premiile pentru extragerea de Craciun? sau s-au acordat deja?
i-am trimis pm lui patrat dar n-am nici un feedback, si nici nu pot sa verific daca premiul mi-a fost acordat.

Premiile se vor acorda dupa data de 4-5 ianuarie
 

DeletedUser

Guest
Cand se afiseaza numerele castigatoare de la editia A happy new year?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus