Western Loto- discutii, comentarii...etc

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6410

Guest
Va rog sa discutati aici despre Western Loto, iar in acea tema postati doar numerele!

Nu postati numere in acest topic !
nu vor participa la extragere !
 

DeletedUser19531

Guest
Conteaza ordinea sau nu??? adica daca am pus 1,2,3,4, 5, 6 si la extragere pica 6,5,4,3,2,1 sunt castigator ????
 

DeletedUser9859

Guest
Daca eu castig si nu mai joc tw, pot sa ii dau cuiva premium?
 

DeletedUser

Guest
da , poti sa il dai :) dar daca ai sa castigi tu trebuie sa trimiti mesaj cu numele pe care il are acea persoana in joc

Stii ca ai facut double-post,nu?Ai putea sa editezi si sa pui aia in primul post.

ON: si se va desfasura in fiecare saptamana pana trece revelionul?
 

DeletedUser6410

Guest
Stii ca ai facut double-post,nu?Ai putea sa editezi si sa pui aia in primul post.

ON: si se va desfasura in fiecare saptamana pana trece revelionul?

aceasta este editie speciala de craciun adica pana pe 24 :) dupa nu stiu ce va fi
 

DeletedUser5629

Guest
Toata lumea are dreptul sa participe

Pai daca o sa castig eu nu or sa sara astia ca mi-ati comunicat din timp cele 6 numere? Facem mai rau decat cazul "Ogica" aici... :ras:
Ce program/website folositi pt alegerea celor 6 numere?
 

DeletedUser6410

Guest
Pai nu esti tu organizatorul?Nu ar trebui sa sti ce va fi?
Momentan ma rezum doar la aceasta runda :) poate pe viitor voi mai organiza
Pai daca o sa castig eu nu or sa sara astia ca mi-ati comunicat din timp cele 6 numere? Facem mai rau decat cazul "Ogica" aici... :ras:
Ce program/website folositi pt alegerea celor 6 numere?

Inca nu m-am gandit ce site generator sa folosesc,pana sambata am timp
 

DeletedUser

Guest
Buna idee! Va felicit pentru aceasta idee. Eu cred ca ar fi bine ca de sarbatori sa fie premiul mai mare sa zicem craciunul,revelionul etc si in fiecare saptamana obisnuita sa fie loterie dar cu premiile mai mici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus