Ziua de nastere a caracterului

DeletedUser

Guest
Descriere:Ceva simplu.Deci sa zicem ca eu mi-am facut cont in joc pe data de 28.10.2010.Dupa un an(si dupa 2 si dupa 3 si tot asa) sa primesc la fiecare npc din saloon o misiune(inafara de cei specifici clasei de caracter) in care nu trebuie sa fac nimic.Va fi "ziua mea de nastere".Acolo voi primi un obiect la intamplare.Inafara de arme de aur.Va fi un cadou ca de Craciun decat ca voi gasi un obiect si un produs.

Pt cei se vor inscrie se va inregistra data.Pt cei care deja au cont le va aparea o casuta in care va trebui sa bage data inscreri.Daca o sti o bagi pe cea buna,daca nu o mai sti bagi una care vrei.Pt cei care nu sterg emailurile pot vedea data in care au primit mesajul de inregistrare.

Primesti de la un npc din salon(random) un obiect si un produs (tot random) (inafara de cele de aur) din partea tuturor npc-urilor.

Texul va fi: La multi ani! si textul de final va fi: Sper ca iti va placea cadoul!

Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Maria sa fie de 10%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Serif sa fie de 17%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Henry sa fie de 13%
Sansa sa primesti un obiect de lux sau de precizie/ascutit de la Indian sa fie de 8%

De la oricine primesti doar un produs si un obiect! Cu exceptia celor de aur!


Avantaje:Un obiect in plus primit o data pe an,nu influenteaza multiacountul.
Dezavantaje: NU vad niciunul.

Pro/contra si motivul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO cum ai spus si tu, un obiect nu strica nimanui,mai ales ca e 1 pe an
 

DeletedUser

Guest
pro pentru idee,
dar cam multe itemuri la misiuni la care nu faci nimic :P
ar fi suficient un cadou primit la intamplare ;)
 

DeletedUser

Guest
pro pentru idee,
dar cam multe itemuri la misiuni la care nu faci nimic :P
ar fi suficient un cadou primit la intamplare ;)

Cu produsele cred ca nu prea trebuiau dar obiectele le poti pune pe tine(daca iti trebuie) sau le poti vinde.
 

DeletedUser

Guest
PRO
de ce nu? e o idee buna ca inficare an sa primim ceva
 

DeletedUser10054

Guest
Pro numai ca am uitat și eu când mi-am făcut cont .Mai9 bine ar fi sa ne ceara ziua în care ne-am născut și sa primim atunci
Tot pro rămân
PS:Sunt pro la toate jocurilePro cu înțeles de profesionist
 

DeletedUser

Guest
Pro numai ca am uitat și eu când mi-am făcut cont .Mai9 bine ar fi sa ne ceara ziua în care ne-am născut și sa primim atunci
Tot pro rămân
PS:Sunt pro la toate jocurilePro cu înțeles de profesionist

Pai unii nu ar baga "de frica".Oricum ziua inscrierii cred ca e inregistrata.Daca nu sa ne ceara ziua in care ne-am inregistrat.Daca nu stim,bagam una care vrem.
 

DeletedUser

Guest
PRO imi place ideea :D contu meu are vreo...7 luni si cateva saptamani ;)<3W
 

DeletedUser

Guest
hai ma ca e chiar aiurea
eu joc de 4 luni fara premium si am level 53
intr-un an ajungi la lvl 120
ce iti mai trb atuncia un amarat de obiect oarecare ?
poate ca obiecte rare gen papuci sau urs de plus sau arme cu aura peste level 50

dar in rest nu ajuta cu nimic

edit :
la mine ziua de nastere a caracterului este aceasi cu cea a mea
joc the west de la 13 ani si 10 ore
 

DeletedUser

Guest
hai ma ca e chiar aiurea
eu joc de 4 luni fara premium si am level 53
intr-un an ajungi la lvl 120
ce iti mai trb atuncia un amarat de obiect oarecare ?
poate ca obiecte rare gen papuci sau urs de plus sau arme cu aura peste level 50

dar in rest nu ajuta cu nimic

Pot cadea si dalea mai rare daca ai noroc.Si conteaza lvl?Ai lvl 120 bravo tie.Iti poate cadea un obiect de lvl 99 care iti trbuie de ex.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5153

Guest
PRO. Ar fi mai realist jocul si am obtine obiecte in plus.

Am ratat doua zile de nastere ale caracterului... ce pacat.
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare o idee foarte buna :D 100% FB si ar fi frumos
daca s-ar implementa :cool:
 

DeletedUser16869

Guest
Pro

PRO, este o ideie foarte foarte inovatoare!



Tin-o tot asa!


<3W
 

DeletedUser

Guest
Pro, chiar as vrea sa aflu daca joc de mai mult de 2 ani pe lumea 2.:confused: Daca nu cadouri macar sa scrie data cand dai click pe "Caracter". :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15715

Guest
PRO!
Nu vad nimic in neregula cu aceasta idee... din contra ar ajuta.
Sper ca nu mai faceti SPAM.
 

DeletedUser

Guest
pro,ar fi bine sa primesti obiectul intr-un cadou ca si de craciun,iar in functie de nivel valoarea cadoului sa creasca.
 
Sus