ZIUA de nastere a lui buffalo bills

  • Autor subiect DeletedUser23599
  • Data de început

DeletedUser23599

Guest
Propun ca sa fie un event de ziua marelui vanator de bizoni Buffalo Bills Cody
Descriere:va fi un event care va fi intre 20.02-26.02
Deci propunerea mea suna cam asa
pe 20.02 la henry va aparea o misiune
Misiunea se va putea face de la lvl10


Henry:Salut player,sti desigur ca azi e ziua celui mai mare vanator de bizoni din tot vestul,Ce nu stiai??Mia cerut sa il ajut cu bautura data de ziua lui vrei sa ma ajuti tu te rog??
Cerinte:10Tequilla,10Rom
Recompensa:200EXP
A doua misiune:Henry:Salut amice,Cody iti multumeste pentru ca iai adus bautura acum are nevoie si ceva de mancare ajuta-l te rog
Cerinte:8curcan,5sunca,4porumb,3rosii
Recompensa:300EXP

A treia misiune:John fitzburn:Am auzit de la Henry ca l-ai ajuta pe buffalo bills sti ca el are sa imi plateasca niste polite de mult care nici macar acu nu lea platit,apropo cat henry e plecat la el mia zis sa faci ceva pentru el sa il ajuti la bar,Cody ia zis ca are un fort diseara de aparat bafta
Cerinte:intre 20-23 pazeste fortul 30minute
Recompensa:400$,tinta:+350puncte la Vanatoare de bizoni Utilizari:9

A patra misiune:Cody buffalo bills:OHoo cat ma bucur sa te vad mai am o minor cerinta pentru tine sa ma ajuti cu bizoni,eu am o varsta si cam neglijez vanatoare
Cerinte:2ore Vanatoare de bizoni
Recompensa:+1putere 600EXP 800$

A cincea misiune:Buffalo bills Cody:vrei sa mai faci ceva pentru mine?Doar te rog nu esti obligat bine daca vrei ajutama
Cerinte:20min culege fructe de padure
Recompensa:O scrisoare a lui Buffalo Bills care contine 20OUP
Scrisoare arata cam asa http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/BUFFALO_BILL.JPG

AVANTAJE:O noua serie de misiuni pentru celebrare zilei de nastere a lui BUffalo Bills
DEZAVANTAJE:spuneti voi dezavantajele eu nu prea le gasesc
 

DeletedUser23067

Guest
iti dau un PRO doar pentru punctul ala de indemanari deoarece de ceva timp tot sunt mai multe misiuni care nu ofera nici un punct de indemanari doar niste iteme nu bune la nimic....
 

DeletedUser16953

Guest
Propun ca sa fie un event de ziua marelui vanator de bizoni Buffalo Bills Cody
Descriere:va fi un event care va fi intre 20.02-26.02
Deci propunerea mea suna cam asa
pe 20.02 la henry va aparea o misiune
Misiunea se va putea face de la lvl10


Henry:Salut player,sti desigur ca azi e ziua celui mai mare vanator de bizoni din tot vestul,Ce nu stiai??Mia cerut sa il ajut cu bautura data de ziua lui vrei sa ma ajuti tu te rog??
Cerinte:10Tequilla,10Rom
Recompensa:200EXP
A doua misiune:Henry:Salut amice,Cody iti multumeste pentru ca iai adus bautura acum are nevoie si ceva de mancare ajuta-l te rog
Cerinte:8curcan,5sunca,4porumb,3rosii
Recompensa:300EXP

A treia misiune:John fitzburn:Am auzit de la Henry ca l-ai ajuta pe buffalo bills sti ca el are sa imi plateasca niste polite de mult care nici macar acu nu lea platit,apropo cat henry e plecat la el mia zis sa faci ceva pentru el sa il ajuti la bar,Cody ia zis ca are un fort diseara de aparat bafta
Cerinte:intre 20-23 pazeste fortul 30minute
Recompensa:400$,tinta:+350puncte la Vanatoare de bizoni Utilizari:9

A patra misiune:Cody buffalo bills:OHoo cat ma bucur sa te vad mai am o minor cerinta pentru tine sa ma ajuti cu bizoni,eu am o varsta si cam neglijez vanatoare
Cerinte:2ore Vanatoare de bizoni
Recompensa:+1putere 600EXP 800$

A cincea misiune:Buffalo bills Cody:vrei sa mai faci ceva pentru mine?Doar te rog nu esti obligat bine daca vrei ajutama
Cerinte:20min culege fructe de padure
Recompensa:O scrisoare a lui Buffalo Bills care contine 20OUP
Scrisoare arata cam asa http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b6/BUFFALO_BILL.JPG

AVANTAJE:O noua serie de misiuni pentru celebrare zilei de nastere a lui BUffalo Bills
DEZAVANTAJE:spuneti voi dezavantajele eu nu prea le gasesc


Iti dau un PRO , dar editeaza ce ai scris la misiuni ca ti-ai batut joc de limba romana .
 

DeletedUser22006

Guest
Pro,unii si-au terminat toate misiunile,si se plictisesc,si ar mai trebui sa vina INNO cu noutati,vin si ei cu destule,dar mai trebuie.Misiunea e bine gandita.
 

DeletedUser23599

Guest
PROam vazut ca sunteti majoritatea de ce nu sa incerce sa fie trimisa si mai departe?? :up:
 

DeletedUser13517

Guest
Pro,misiunile noi sunt binevenite,dar il cheama Bill nu Bils
 

DeletedUser

Guest
Pro:up:. Ma intereseaza si obligatiunile , dar mai mult decat toate atributele ;)
 

DeletedUser

Guest
Dezavantaj?

Cum face rost omu' de x10 rom şi x10 tequilla la lv 10 ?
 

DeletedUser23599

Guest
nu ti se pare cam mult la o misiune sa dea oup cat pentru un cufar de otel?:whistle::whistle: eu mam gandit ca e cam mult si 20oup la lvl ala dar bine acu nu va prea multumeste :nu:
 

DeletedUser24699

Guest
nu ti se pare cam mult la o misiune sa dea oup cat pentru un cufar de otel?:whistle::whistle: eu mam gandit ca e cam mult si 20oup la lvl ala dar bine acu nu va prea multumeste :nu:

astia nu sunt multumiti cu nimic... si ce primesc gratis, si acolo comenteaza. vorbeste cu un membru din echipa de admini si vezi daca trimite cineva ideea mai departe.
 
Sus