Ziua Independenței 2021 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sweet, Clone Systems running! Sa-i vezi pe aia de la. 15-20 maxim pe chat "add me" "meee" nu sunt clona, trimit zilnic artificuri
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Am zis ce-am avut de zis pe beta. Dezamagitoare seturile, chiar si dupa buff. La 5 iteme, setul de fort de hp e mai slab decat livingstone care e vechi de 2 ani. Si la 6 iteme nu e mare diferenta. Si celelalte sunt foarte slabe. Sunt curios daca se vor gasi fraieri sa bage bani pentru nimic.
 

DeletedUser27887

Guest
E pe drum eventu ala sau? Ca trebuia sa fie live acum o ora :))
 

Mr.Piscot

Trapper
Cum nu ? Tot serverul pennsylvania a asteptat eventul si seturile foarte bune. Daca tu joci pe lumi moarte e problema ta ;).
 
da' voi stiti de ce s-au bagat seturi de fort? Ca sa ne readuca aminte ca exista lupte de fort pe acest joc minunat unde jucatorii sunt dezinteresati de luptele de fort.

Probabil ca e si vacanta de vara si multi sunt plecati la tara, in concedii si nu prea mai au timp de joc.
 

Mr.Piscot

Trapper
12 luni, apoi apare alta, si toti cei prezenti aici mergem si pe aia.. nu vad unde e problema. O lume / an e toata frumusetea jocului
 

Mr.Piscot

Trapper
E stupid pentru tine. Pentru 95% din comunitatea activa a westului, nu e stupid, ba chiar distractiv. Sa ma ierti pe mine ca nu mi se pare distractiv sa stau pe o lume moarta, cu pvl 150, cu toate seturile, sa dau 24 ore pe zi la biserica si sa ma plang pe forum...
 

niton97

Gold digger
Armele dau doar bonus de drop, toate armele de event de acest tip aveau impartite drop/noroc pe arme
 

DeletedUser27887

Guest
Parca au noroc si sanse … sau ma indoiesc? Pai nu pot sa faca aceleasi arme si design diferit nu? Tre sa fie cumva unice ca de asta sunt unice :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus