Ziua Independenței 2022 - temă de discuții

Nu era vorba ca la ora 12 dacă tot faceți modificări și întârzie puneți ora care trebuie ca să știm ni sa așteptăm ora 13 și vine update la ora 14 13
 
Funcția - Trimite către toți. De acum puteți trimite artificii tuturor prietenilor cu un singur clic.
Nu este uimitor?
Dimpotrivă dacă unii oameni au putut astepta acest lucru sa fie implementat și sa nu aibe script pentru asa ceva nu ma mira de ce nu avem oameni noi în comunitatea tw România sau tw internațional dacă unii oameni au stat sa dea click-uri cu artificii și sa își ia erori din 5 în 5 minute mi se pare o aberație totala sa te lauzi ca e uimitor. Nu este uimitor ca după nush cati ani băgați o implementare inutila după ce comunitatea de tw a făcut asta mi se pare ca comunitatea e la un nivel prea mare oare oameni aia o zice nu e asa ca e uimitor noi ca comunitate am făcut asta și tw a copiat asta fără nerușinare și au tupeu sa se dea mari și tari ca e uimitor
 
Sa te lauzi ca e uimitor în ciuda faptului ca acest lucru a fost sa zicem stricat de ce stricat? Deoarece dateai aceste artificii pe rand și primeai eroare din 5 în 5 minute nu știu care e mai uimitor și iti lua un timp exagerat 1 minut sa zicem ca dateai la maxim 30 50 stăteai 10 15 minute după eroare cu aproximative stăteai 30 de minute de amp degeaba fără sa treci la treaba lagăre ai întrat sa o faci pe tw.
Comunitatea tw script a fost peste și încă este pentru cât este de înapoiat tw
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
Funcționalitate noua de mare ajutor, nici aici nu înțeleg frustrarea, ca tu foloseai script ca nu aveai răbdare sa trimiți recompense într-un mod lejer in asa fel încât sa eviți eroarea, asta te privește in mare parte pe tine. Ia in considerare ca unii oameni mai intra si de pe telefon / tableta unde e mai greu sa ai script-uri, acolo chiar ajuta mult sa ai funcționalitatea implementata direct in joc fără prea mari bătăi de cap.
 
Funcționalitate noua de mare ajutor, nici aici nu înțeleg frustrarea, ca tu foloseai script ca nu aveai răbdare sa trimiți recompense într-un mod lejer in asa fel încât sa eviți eroarea, asta te privește in mare parte pe tine. Ia in considerare ca unii oameni mai intra si de pe telefon / tableta unde e mai greu sa ai script-uri, acolo chiar ajuta mult sa ai funcționalitatea implementata direct in joc fără prea mari bătăi de cap.
Jura te tu ca nu folosești niciun script sau ai folosit și eu îți dau dreptate
 
Nu e nicio frustrare ai citit totul cum ai vrut am scris ca după atâția ani găsesc și ei o implementare întârziată și ca este un defect sa nu fi fost implementata de mai mult timp da eu nu cred ca tu nu ai avut niciun script.
 

adsum

Gunman
Subscriu la ce a zis bogdanell, e foarte utilă funcția mai ales celor care intră de pe telefon. Probabil că o introduc abia acum din cauză că au interzis toate scripturile. Eroare îți luai inclusiv dacă aveai script ("tw friends", nu "tw easy tombola") și dădeai prea multe click-uri într-o perioadă scurtă de timp, așadar nu văd cu ce anume te încurcă. Mai bine mai târziu decât niciodată :up:
 
Subscriu la ce a zis bogdanell, e foarte utilă funcția mai ales celor care intră de pe telefon. Probabil că o introduc abia acum din cauză că au interzis toate scripturile. Eroare îți luai inclusiv dacă aveai script ("tw friends", nu "tw easy tombola") și dădeai prea multe click-uri într-o perioadă scurtă de timp, așadar nu văd cu ce anume te încurcă. Mai bine mai târziu decât niciodată :up:
Nu am zis ca e inutila cred ca uneori citiți doar ce vreți am zis doar ca comunitatea de tw au făcut asta înainte sa fie implementată și după mai puneți și întrebarea nu este uimitor.
Este utila dacă vrei sa joci fără scripturi da nu cred ca exista cineva fără sa le aibe.
 
Subscriu la ce a zis bogdanell, e foarte utilă funcția mai ales celor care intră de pe telefon. Probabil că o introduc abia acum din cauză că au interzis toate scripturile. Eroare îți luai inclusiv dacă aveai script ("tw friends", nu "tw easy tombola") și dădeai prea multe click-uri într-o perioadă scurtă de timp, așadar nu văd cu ce anume te încurcă. Mai bine mai târziu decât niciodată :up:
Normal ca el e cuvântul adminului cum s ar zice se trezește sa răspundă că e purtător de cuvant
 
Sus