Ziua muncii

DeletedUser10117

Guest
numai cinstit nu

Apropo, nu se baga setul de misiuni pe tw-db ?

Pe acel site se baga setu de misiuni dupa ce l-a terminat cineva sau daca vrea cel care se ocupa de site sa-l bage mai tarziu.

Prima misiune este ca trebuie sa muncesti 8 ore la orice munca,apoi a II misiune iti cere niste produse,10 cartofi,10 dovleci,10,rom si inca catva trebuie sa ma uit pe BETA
 

DeletedUser25424

Guest
Este adevarat ca setul da doar 50 pdm?

Nu merita 500 pepite doar oup in cazul asta :)
 

DeletedUser9767

Guest
Pe acel site se baga setu de misiuni dupa ce l-a terminat cineva sau daca vrea cel care se ocupa de site sa-l bage mai tarziu.

Prima misiune este ca trebuie sa muncesti 8 ore la orice munca,apoi a II misiune iti cere niste produse,10 cartofi,10 dovleci,10,rom si inca catva trebuie sa ma uit pe BETA

pff pai si de unde fac eo rost de rom la lvl 44 inafara de al cumpara de la piata la un pret imens cel mai probabil?:blink:
au si inceput vad sticla de rom 1000$ deci trebuie sa dau cam 10000$ pentru un sort cu niste bonusuri de jacheta de nivel 20?Mersi dar ma lipsesc:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
A doua misiune depinde de nivelul jucatorului, mai jos sunt prezente informatiile necesare:

a) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 10-30 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x curcan
- 10 x cotlet
- 10 x somon
- 10 x carbune (de la mina de carbune)
- 10 x steag (de la impartire in parcele)
- 1 x sos pentru gratar (de la marcare de vite)

b) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 31-55 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x cartof
- 10 x ceaun de gatit
- 10 x tequilla
- 10 x bostan
- 5 x tigari (de la comert cu indienii)
- 1 x sos pentru gratar (de la prinde cai)

c) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 56-80 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x carte de cantece
- 10 x whiskey
- 10 x petrol
- 5 x carne de crab
- 1 x sos pentru gratar (de la vanatoare de ursi grizzly)

d) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 81-120 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x carti de poker
- 10 x tigari (de la muta caii)
- 10 x rom
- 10 x trandafiri
- 1 x sos pentru gratar (de la spargere)

***Sosul pentru gratar se gaseste garantat la 15 secunde de munca si fara sa aveti puncte pe plus.
***Pentru a gasi sosul trebuie sa acceptati misiunea care va cere acest produs.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9767

Guest
A doua misiune depinde de nivelul jucatorului, mai jos sunt prezente informatiile necesare:

a) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 10-30 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x curcan
- 10 x cotlet
- 10 x somon
- 10 x carbune (de la mina de carbune)
- 10 x steag (de la impartire in parcele)
- 1 x sos pentru gratar

b) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 31-55 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x cartof
- 10 x ceaun de gatit
- 10 x tequilla
- 10 x bostan
- 5 x tigari (de la comert cu indienii)
- 1 x sos pentru gratar

c) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 56-80 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x carte de cantece
- 10 x whiskey
- 10 x petrol
- 5 x carne de crab
- 1 x sos pentru gratar

d) pentru cei care au nivelul caracterului cuprins intre 81-120 i sunt atribuite urmatoarele cerinte:
- 10 x carti de poker
- 10 x tigari (de la muta caii)
- 10 x rom
- 10 x trandafiri
- 1 x sos pentru gratar (de la spargere)

Mersi ca ne-ai lamurit eram pregatit sa renunt la cele opt ore de muna:up: apropo ptr cei intr-e 31-55 unde pica sosul
 

DeletedUser18294

Guest
am terminat misiunea am cumparat si clesti,,am echipat cele 2 iteme si surpriza; dau doar +50 pdm si nu 200 cum credeam noi,,teapa mare pt 500 oup consumate :sad:
 

DeletedUser19531

Guest
am terminat misiunea am cumparat si clesti,,am echipat cele 2 iteme si surpriza; dau doar +50 pdm si nu 200 cum credeam noi,,teapa mare pt 500 oup consumate :sad:

Cam tarziu ai aflat ca s-a schimbat bonusul.
Pe beta inca e la 200 de puncte de munca:

s28a.png
 

DeletedUser18294

Guest
pai si de ce nu a ramasa asa? k doar nu este in fiecare zi (ziua munci tepuite)
si pt 500 oup eu cred k era destul de ok cum era in anunt..,,
 

DeletedUser18294

Guest
pai si daca sa modificat bonusul la cele 2 iteme de ce nu sa modificat si pretul la shop pt clesti?? de ce este totul in favoarea inno si nu si in cazul nostru,,?...de la 200pdm sau facut 50pdm
asa trebuia si in cazul clestilor in loc de 500 trebuia 150 oup..
deci de ce noi suntem mereu cei nesatisfacu-ti sa spun asa :razz:
 

DeletedUser10117

Guest
Tu nu esti satisfacut,primesti ceva din misiune,daca vrei sa cumperi si celalalt de la SHOP,nu te obliga nimeni,chiar daca noi avem dreptate,INNO face regulile deci nu le putem cere nimic.
 
Sus