Ziua Muncii

  • Autor subiect DeletedUser25910
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25910

Guest
Buna ziua ,astazi dimineata am terminat misiunea Ziua muncii si am primit sortul grataragiului ,iar la ora 12 mi-a aparut iar sa muncesc 8 ore .
Barmanul Henry Walker
A munci în Vestul Sãlbatic nu se comparã deloc cu o plimbare în parc, orele de muncã sunt, pur şi simplu, prea numeroase. Sindicatul Central al Muncitorilor, mişcarea muncitoreascã din preerie, încearcã de câţiva ani sã punã bazele programului de muncã de 8 ore. Are loc un eveniment de protest legat de acest fapt – fiecare muncitor lucreazã exact 8 ore pentru a-şi demonstra punctul de vedere. De ce nu te alãturi lor?

Indicaţie: Această misiune expiră pe 2 septembrie
Necesar:
- Timp petrecut muncind: 0/28800

E bug sau nu.Precizez faptul ca ieri misiunea se numea Ziua muncii si azi se numeste Demonstratie[misiuni repetabile de sarbatori].
 

DeletedUser24094

Guest
Am si eu o intrebare referitoare la aceasta misiune, de ce atunci cand construim nu creste timpul de lucru?

Ma refer la construitul Bisericii.
 

DeletedUser25625

Guest
ti- a aparut a doua oara pentru ca este misiune repetabila.
 

DeletedUser2041

Guest
A fost o problema care s-a remediat ieri dupa amiaza. Dupa misiunea standard aparea direct si cea repetabila care in mod normal trebuie sa apara anul viitor.
 

DeletedUser10117

Guest
probleme sunt si la drop..sos pt gratar..am consumat 80 energie la spargere si nu a picat nimic ...punctele la spargere le am peste 100...
imi poate spune cineva de ce pica asa greu?
 

DeletedUser2041

Guest
probleme sunt si la drop..sos pt gratar..am consumat 80 energie la spargere si nu a picat nimic ...punctele la spargere le am peste 100...
imi poate spune cineva de ce pica asa greu?

Cat timp altora le pica, trebuie sa iti pice si tie. Poate cauti unde nu trebuie.:whistle:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus