Ziua Recunostintei .

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mie nu mia aparut misiune de ziua recunostintei in care trebuie sa primesc bocanci . Am doar pe aceea de anul trecut . De ce nu mia aparut . ?
 

DeletedUser12588

Guest
trebuie sa faci misiunile care tia aparut nu conteaza ca tia aparut de anu trecut trebuie sa le faci ca sa continu pentru acei bocanci
 

DeletedUser2655

Guest
Ca sa nu deschid alt topic... pe W1 nu imi apar misiunile noi (ca sa nu raspundeti inutil - pe W2 le-am terminat si am luat bocancii); mai are cineva aceasta problema sau e doar la mine?
 

DeletedUser6374

Guest
am aceiasi problema, anul trecut nu am apucat sa fac misiunea veche (am facut-o acum), dar nu mi-au aparut misiunile noi de ziua recunostintei.
 

DeletedUser

Guest
de unde stiu daca am mis veke sau noua??Ţintă: Colectează următoarele ingrediente
Necesar Recompensă:
Mure 0/3
Portocale 1/6
Porumb 0/4
+ 70 puncte de experienţă
 

DeletedUser9018

Guest
e cea veche... de anul trecut...dupa ce o termini o sa-ti apara la Maria una noua la care primesti:
thanksgiving_boots.png
 

DeletedUser9018

Guest
Misiunea 1 la Maria se cere: 4 rosii, 7 fasole, 2 sunca. Se ofera 100 experienta.
Misiunea 2 la Maria se cere: 10 tutun, 1 tequila. Se ofera 125 experienta.
Misiunea 3 la Maria nu se cere nimic si iti ofera o pereche de pantofi+medalie
 

DeletedUser

Guest
:((( ce tampenie...sa trebuiasca sa fac mai intai mis de anul trecut :(( cine stie, pt mis de anul trecut ce sa luat???
 

DeletedUser

Guest
pana cand vor fi valabile misunile si de anul trecut si de anul acesta?
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea 1, Arizona, Buffalo, Colorado nu apar misiunile. Problema nu e numai la noi, nici pe beta si nici pe unele lumi de pe net nu apare. Speram sa fie remediata problema cat mai curand. Vor aparea in data de 22 cel mai tarziu, daca nu cumva mai devreme
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus