Postări profil noi

Bunny Spam Atack!

Bunny Spam Atack!
Iti place manelele?Mie da.
Manelele ie viata mea
ce-ti place sa ai mare? marimea nu conteaza.
BacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBache
johnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnov
kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodko dkkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod
kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dk
scuze ca m-am bagat, am uitat ca mai sunt si specimene. si cu ce te ajuta numarul la posturi?
eu vreau sa creasca numarul la posturi=))putin imi pasa ca esti contra sau pro, putin imi pasa ca bagi pepite sau nu,eu zic ceva, orce sa-mi creasca numarul:)
"esti contra doar ca esti pepitar"

sa stii ca nu sunt pepitar, pe delaware am level 67 si am folosit 0 pepite, singura lume pe care am jucat si voi juca in continuare cu pepite este arizona, dar sa stii ca pot juca si fara pepite, chiar sunt primu din clasament pe delaware fara medalia ajutor in dezvoltare.
Deci abtinete pe viitor.