Propunere Clase de caracter

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun sa se bage din nou avatarele clasice pentru fiecare clasa de caracter si avatarul personalizat sa fie la alegere. Erau mult mai frumoase avatarele vechi :D
Ce spuneti ?
 

DeletedUser

Guest
PRO ar fi chiar frumos...sa poti alege...la inceput de la caracterul de incepator sa iti poti face caracterul ca si acum sau sa astepti pana la nivel 15 sa iti alegi atunci unul vechi :) ar fi chiar frumos
 

DeletedUser10117

Guest
Pro dar nu se vor baga...cei care au ales sa ramana cu avatarelevechi au ales o varianta corecta...
Orcum daca cauti au fost deschise nenumarate posturi de acest gen,unele facute ca la carte cu argumente,pro contra etc etc
 

DeletedUser26263

Guest
PRO!

dar asta e - grafica noua, imbunatatita... alte avatare. nu avem ce face ;)

oricum daca ar fi un concurs ceva si as castiga sa imi personalizeze avatarul, mi-as alege vechiul avatar :) erau mai serioase si mai sugestive pe vremuri. :cooln:

totusi am ceva de adaugat propunerii :

in vechea forma, avatarul era interesant pentru ca era strict pentru o clasa de caracter : duelistii aveau imaginile lor, soldatii la fel, etc... sa fie si aici la fel daca se poate : soldatii sa aiba un anumit avatar, hainele si itemele lor sa fie diferite de ale altor clase, aventurierii la fel, duelistii, etc. ce ziceti ?
 

DeletedUser25880

Guest
PRO!

dar asta e - grafica noua, imbunatatita... alte avatare. nu avem ce face ;)

oricum daca ar fi un concurs ceva si as castiga sa imi personalizeze avatarul, mi-as alege vechiul avatar :) erau mai serioase si mai sugestive pe vremuri. :cooln:

totusi am ceva de adaugat propunerii :

in vechea forma, avatarul era interesant pentru ca era strict pentru o clasa de caracter : duelistii aveau imaginile lor, soldatii la fel, etc... sa fie si aici la fel daca se poate : soldatii sa aiba un anumit avatar, hainele si itemele lor sa fie diferite de ale altor clase, aventurierii la fel, duelistii, etc. ce ziceti ?

Nu ar fi nici asa o idee rea
 

Dagon96

Trapper
pro
imi place cum arata vechile avatare, chiar daca nu le-am prins pe vremea cand m-am apucat eu...
 

DeletedUser2041

Guest
Avatarele vechi au fost inlocuite si daca nu au fost reintroduse pana acum nu cred ca se vor mai reintroduce.
Nu va deranjeaza cu nimic la joc un simplu avatar.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus