Changelog versiune 2.32 - luni, 30 noiembrie!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

just4fun

The Boss
Changelog_2_32.png
În cursul zilei de luni, 30 noiembrie, intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.32. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute.
Noutati.png

Colectarea de la piață a unei cantități mari de obiecte
Dacă un jucător aduna deodată o cantitate mare de obiecte de la piață, era restricționat (primea eroare din partea serverului). Am modificat sistemul și în felul acesta ar trebui să prevină acele mesaje. Spor la cumpărături!

Modificări la formula de duel
Modificările la formula de duel ce au fost testate pe serverul beta vor fi implementate pe toate versiunile de joc. Vizitați dev-blogul nostru pentru mai multe informații.
În plus, față de modificările menționate, am redus bonusul tactic al soldaților de la 50 la 25%.
Nu ezitați să ne spuneți părerile voastre cu privire la aceste modificări!
Bug_uri_reparate.png

Dezactivarea funcției de extindere automată a funcțiilor premium
În anumite circumstanțe, casetele pentru a dezactiva extinderea automată a funcției premium dispărea. Acest lucru a fost corectat.

Cerințe la misiuni în Germană
Unele misiuni ce aveau ca și cerință deschiderea anumitor ferestre (spre exemplu deschiderea ferestrei a orașului) apăreau în germană.

Calendarul Advent nu funcționează corect
Calendarul advent primit de la Maria nu funționează corect, lucru datorat faptului că am modificat sistemul de ID-uri ale itemelor.
Bucurați-vă de cadouri! Și ține-ți minte: nu deschideți cadourile mai devreme!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus