Ai avut o zi proasta?

  • Autor subiect DeletedUser6748
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Lool .. 13.05.2010 o zi neagra pentru copiii de pretutindeni :))

Ca sa va faceti o idee de ce o sa am eu nota scazuta la purtare:
Profa: Scoateti o foaie si puneti-va ghiozdanele in cuier.
Eu: Nu vreti sa le scoatem si afara?:))
Profa: Cum te cheama?
Eu: De ce?:))
Profa: Pentru ca o sa propun in consiliul profesoral sa ti se scada nota la purtare
Eu: Aww ..

eu fac la sport asha : ))
comentez lu profu si nu zice nimic : ))
 

DeletedUser6748

Guest
Omfg ieri am avut banchetul de sfarsit de an ..Ca la noi, la nimeni .__.

Cu 3 zile inainte de banchet am vorbit toti baietii din clasa, sa punem bani si sa luam bautura .. a doua zi mai eram doar 2 baieti -.-''
La banchet am stat vreo 30 de minute in fata restaurantului sa asteptam sa vina profii
Muzica de rahat [numai house si manele]
Mancare de rahat [3 feluri + niste rahaturi de prajituri]
Profesori comunisti [mi-au aruncat energizantu' ca cica nu am voie ;O]
M-au prins 4 profesori + directoru fumand
Plin de "sifonari" [cred ca toti care m-au vazut, m-au parat la diriga ca fumez si beau]
Doua idioate au plecat de la banchet si eu cu un coleg si cu tata uneia a trebuit sa le cautam [le-am cautat prin toate barurile, si le-am gasit in parc bete, drogate si poate si ..]
M-am imbatat muci .__. Am baut 100 de alexandrion, o halba de vin, juma de sticla de votka, cateva pahare de sampanie si ceva Sherry
Am vomitat de 2 ori :))
Banchetu s-a terminat devreme .. la 3 :|
La 4 am mai baut un l de vin
Pe la 5 eram cu inca 3 baieti si 2 fete .. unu a cazut jos din picioare si a inceput sa vomite pe el .. mai avea putin si intra in coma alcoolica. Am sunat-o pe maica-sa sa vina sa-l ia acasa si pana a venit a mai vomitat de 2 ori .. cand a ajuns, lesinase.
Pe la 6 am ajuns acasa si m-am culcat.
La 10 m-a sunat mama:|
Si azi am mers la o colega si am mai baut niste votka si vin

Deci acum mai am putin si pic din picioare =))
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
suparat...
copilul putin bolnav... amigdalite imflamate, si o durere la o ureche...
nu e otita, am fost ieri cu el la medic...
bine ca am gasit medicamentele compensate 100%...
alfel ar fi costat cit china...
 

DeletedUser8160

Guest
Omfg ieri am avut banchetul de sfarsit de an ..Ca la noi, la nimeni .__.

Cu 3 zile inainte de banchet am vorbit toti baietii din clasa, sa punem bani si sa luam bautura .. a doua zi mai eram doar 2 baieti -.-''
La banchet am stat vreo 30 de minute in fata restaurantului sa asteptam sa vina profii
Muzica de rahat [numai house si manele]
Mancare de rahat [3 feluri + niste rahaturi de prajituri]
Profesori comunisti [mi-au aruncat energizantu' ca cica nu am voie ;O]
M-au prins 4 profesori + directoru fumand
Plin de "sifonari" [cred ca toti care m-au vazut, m-au parat la diriga ca fumez si beau]
Doua idioate au plecat de la banchet si eu cu un coleg si cu tata uneia a trebuit sa le cautam [le-am cautat prin toate barurile, si le-am gasit in parc bete, drogate si poate si ..]
M-am imbatat muci .__. Am baut 100 de alexandrion, o halba de vin, juma de sticla de votka, cateva pahare de sampanie si ceva Sherry
Am vomitat de 2 ori :))
Banchetu s-a terminat devreme .. la 3 :|
La 4 am mai baut un l de vin
Pe la 5 eram cu inca 3 baieti si 2 fete .. unu a cazut jos din picioare si a inceput sa vomite pe el .. mai avea putin si intra in coma alcoolica. Am sunat-o pe maica-sa sa vina sa-l ia acasa si pana a venit a mai vomitat de 2 ori .. cand a ajuns, lesinase.
Pe la 6 am ajuns acasa si m-am culcat.
La 10 m-a sunat mama:|
Si azi am mers la o colega si am mai baut niste votka si vin

Deci acum mai am putin si pic din picioare =))

Ca fumezi sau ca bei nu e ceva cu care sa te mandresti.
On:Am avut o zi draguta+10 in teza de la mate
 

DeletedUser

Guest
Omfg ieri am avut banchetul de sfarsit de an ..Ca la noi, la nimeni .__.

Cu 3 zile inainte de banchet am vorbit toti baietii din clasa, sa punem bani si sa luam bautura .. a doua zi mai eram doar 2 baieti -.-''
La banchet am stat vreo 30 de minute in fata restaurantului sa asteptam sa vina profii
Muzica de rahat [numai house si manele]
Mancare de rahat [3 feluri + niste rahaturi de prajituri]
Profesori comunisti [mi-au aruncat energizantu' ca cica nu am voie ;O]
M-au prins 4 profesori + directoru fumand
Plin de "sifonari" [cred ca toti care m-au vazut, m-au parat la diriga ca fumez si beau]
Doua idioate au plecat de la banchet si eu cu un coleg si cu tata uneia a trebuit sa le cautam [le-am cautat prin toate barurile, si le-am gasit in parc bete, drogate si poate si ..]
M-am imbatat muci .__. Am baut 100 de alexandrion, o halba de vin, juma de sticla de votka, cateva pahare de sampanie si ceva Sherry
Am vomitat de 2 ori :))
Banchetu s-a terminat devreme .. la 3 :|
La 4 am mai baut un l de vin
Pe la 5 eram cu inca 3 baieti si 2 fete .. unu a cazut jos din picioare si a inceput sa vomite pe el .. mai avea putin si intra in coma alcoolica. Am sunat-o pe maica-sa sa vina sa-l ia acasa si pana a venit a mai vomitat de 2 ori .. cand a ajuns, lesinase.
Pe la 6 am ajuns acasa si m-am culcat.
La 10 m-a sunat mama:|
Si azi am mers la o colega si am mai baut niste votka si vin

Deci acum mai am putin si pic din picioare =))


Ce zi nasoala ai avut Ares.
 

DeletedUser4649

Guest
Da, am avut una proasta, deoarece am aflat ca din banii care i-am dat la cadouri pentru profesori, diriginta si-a cumparat un BLENDER (in p... a mea, n-are bani in casa?) de 2 milioane.
 

DeletedUser

Guest
Da, am avut una proasta, deoarece am aflat ca din banii care i-am dat la cadouri pentru profesori, diriginta si-a cumparat un BLENDER (in p... a mea, n-are bani in casa?) de 2 milioane.


Cum ti-am zis si eu.Profesorii mei ne spuneau noua sa le luam si ce sa le luam.
 

DeletedUser

Guest
Si eu o sa am :(
Am zis ca mergem in tabara vara , da avem o diriginta :mad:
 

DeletedUser

Guest
pai...

cea mai naspa zii:
sa incepem cu fizica super 9
apoi geogra 5.50 dan catalog 10
apoi norocul a plecat
romana 5
mate 7 (am stiut tot fara nici o problema)
la history mio dat 3 note pe trei dati dif in aceiasi zi :4,3,2
apoi sa se incheie ziua bn colegii din spate radeau de profu de desen ajunge cu prezenta la mn si >Aici domn` Ceausescu< si mia dat 1 si ma ascuta in fiecare ora din istoria artei
ma jur ca nu am vrut
care ma depaseste ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cea mai naspa zii:
sa incepem cu fizica super 9
apoi geogra 5.50 dan catalog 10
apoi norocul a plecat
romana 5
mate 7 (am stiut tot fara nici o problema)
la history mio dat 3 note pe trei dati dif in aceiasi zi :4,3,2
apoi sa se incheie ziua bn colegii din spate radeau de profu de desen ajunge cu prezenta la mn si >Aici domn` Ceausescu<
ma jur ca nu am vrut

UoU...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
cea mai naspa zii:
sa incepem cu fizica super 9
apoi geogra 5.50 dan catalog 10
apoi norocul a plecat
romana 5
mate 7 (am stiut tot fara nici o problema)
la history mio dat 3 note pe trei dati dif in aceiasi zi :4,3,2
apoi sa se incheie ziua bn colegii din spate radeau de profu de desen ajunge cu prezenta la mn si >Aici domn` Ceausescu< si mia dat 1 si ma ascuta in fiecare ora din istoria artei
ma jur ca nu am vrut
care ma depaseste ?


Cum ai luat acel 5?:O:O
 

DeletedUser2948

Guest
mai sumplu nici nu se putea ortografia cu noroc erau scrise niste complimente desple profa pe pagina din spate a caietului
da nui cinstit data trecuta mia dat 9 si am scris de 10 ori mai groasnic

Daca ai scris cum ai scris aici eu iti dadeam nota 1. Nu stiu unde ti se termina propozitia si greseli de ortografie cu galeata. Bugat si acel amarat de 5.:-j
 
Sus