Coltul de design

DeletedUser

Guest
Am descarcat ps cs2 trial si imi cere licenta de ce?
Imi spunrti ce sa fac?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu am cs$.stie cineva unb site de unde pot lua brush/uri sau alte chestii din astea?Scrisuri si altele?si cum se instaleaza alea de pe sieul ala ce l-ai dat .mai sus SilverMask?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
deci downloadezi fisieru si il dezarhivezi inauntru ai un fisier .abr acel fisier il pui in photoshop/presets/brushes
fonturi iei dupa dafont.com
daca ai nevoie de rendere iei dupa planetrenders.net
brushuri dupa google
 

DeletedUser

Guest
eu am cs 4.am facut deja asta ca am cautat singur si pana al urma le-am, dibuit.acum mai tre sa le gasesc si in program si sa invat sa le folosesc
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
30jqzbl.png


Ia ghici cum arata cand scoate mecla din apa ? :))))
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
foarte rau:))..cum ai facut efectul de apa:D?

Filtru... Restul un cloner, ceva clean skin-uri, treaba de 2-3 minute :)) In vreo ora o fac miss si cu fata intreaga, da zau n-am chef. Oricum nu-i in Photoshop, e in Photo Brush (un frate mai mic, nu asa de complex dar care suporta orice plugin de photoshop si are cateva chestii hoate care-mi plac) program pe care il folosesc cu succes la editarea anumitor poze personale, are un red eye remover exceptional.
 

DeletedUser

Guest
Filtru... Restul un cloner, ceva clean skin-uri, treaba de 2-3 minute :)) In vreo ora o fac miss si cu fata intreaga, da zau n-am chef. Oricum nu-i in Photoshop, e in Photo Brush (un frate mai mic, nu asa de complex dar care suporta orice plugin de photoshop si are cateva chestii hoate care-mi plac) program pe care il folosesc cu succes la editarea anumitor poze personale, are un red eye remover exceptional.

hmm...interesant programul:D..o sa vad cate ceva despre el..

P.S nu ai somn de esti la ora asta on?
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
hmm...interesant programul:D..o sa vad cate ceva despre el..

P.S nu ai somn de esti la ora asta on?

Da, e foarte dragut, mai ales cand n-ai nevoie de toata stufosenia Photoshopului.

De regula nu dorm la ora asta... am job tarziu, pe la orele 12-13, imi permit.

Si sa fiu ontopic... niste mici flare-uri ca sa vezi ce stie programul.

do6q14.png
 

DeletedUser

Guest
si eu ma descurc mai bine cu photobrush sau corel draw sunt un pic mai simple.si destul de bune.photoscape imi place foarte mult.e bunicel
 

DeletedUser

Guest
ce am facut din plictiseala:d..
 

Atașamente

  • 2.jpg
    2.jpg
    114,4 KB · Vizualizări: 89

DeletedUser

Guest
facut de la 0 de mine:D..nu e cine stie ce dar e prima lucrare de genu:)):D..
 

Atașamente

  • 4.jpg
    4.jpg
    23,7 KB · Vizualizări: 104
Sus