Comert cu indienii sau Defrisare?

DeletedUser

Guest
Comert cu indieni pentru ca poti gasesti obiecte iar care nu ti le plac le poti vinde si primesti si bani:D
 

DeletedUser

Guest
Da dar castigi in 2h la Comert cu indienii (daca gasesti obiect) Mai mult decat in 8h la Defrisare de padure fara CP.:P
 

DeletedUser

Guest
cu ce ma ajuta rugacinea??:confused:

NU stiu daca este sau nu o functie implementata pentru biserica, insa circula un mit ca ajuta sa gasesti mai usor lucruri, atasez un text ce am primit de la conducatorul unui oras in care sunt

--------------------------
Incercati sa fiti credinciosi..;)
Mergeti des la biserica, rugati-va pe cat posibil inaintea fiecarei misiuni!
Creste mult probabilitatea de-ati pica iteme, la 2 ore de pazit fortul mie mi-au picat astfel 2 steaguri unioniste!
;))
Constructorii la fel, inaintea muncii la oras, rugati-va, ca sa nu primim ruginituri la arme, sau tzoale carpite!
..
Biserica are un rol important in joc, nu e degeaba acolo!
Folositi-o!
-------------------------

imi place sa cred ca are dreptate.:P
 

DeletedUser

Guest
sunteti aman2 offtopic...e vorba despre comert cu indieni si defrisare...eu asi opta pentru comert cu indieni:da un salariu micutz da gasesti iteme pe care poti sa le vinzi si pentru 2000 de dolari ;)
 

DeletedUser

Guest
NU stiu daca este sau nu o functie implementata pentru biserica, insa circula un mit ca ajuta sa gasesti mai usor lucruri, atasez un text ce am primit de la conducatorul unui oras in care sunt

--------------------------
Incercati sa fiti credinciosi..;)
Mergeti des la biserica, rugati-va pe cat posibil inaintea fiecarei misiuni!
Creste mult probabilitatea de-ati pica iteme, la 2 ore de pazit fortul mie mi-au picat astfel 2 steaguri unioniste!
;))
Constructorii la fel, inaintea muncii la oras, rugati-va, ca sa nu primim ruginituri la arme, sau tzoale carpite!
..
Biserica are un rol important in joc, nu e degeaba acolo!
Folositi-o!
-------------------------

imi place sa cred ca are dreptate.:P

Hinar.. gresesti. Secretul din spatele bisericii e ca nu ajuta cu nimic. E pusa acolo ca sa fie..
 

DeletedUser

Guest
lasatil in pace...o fi nou venit si inca nu a primit destule warn-uri de la DiM :))...
 

DeletedUser

Guest
cred ca tot la comert cu indienii raman desi pana acum nu mi-a cazut mai nimic la noroc. daca am bani pot sa-mi schimb cand vreau atributele.
 

DeletedUser2097

Guest
dacavrei sa iti bagi pct pt a putea munci la comert cu indienii(pe L1)eu te-as sfatui sa iti bagi pct pe ceva din care sa scoti mult xp.pe L1 ,ca ai lvl mic,insa e valabil si pe celelalte lumi
 

DeletedUser

Guest
si cam la ce lvl poti sa mucesti la comert cu indienii?
eu am lvl41 si nu am aceasta muca!
 

DeletedUser

Guest
cam peste nivelul 25, daca-ti bagi punctele la comert si aparenta si ai si niste haine cu aceste atribute.
 

DeletedUser

Guest
si cam la ce lvl poti sa mucesti la comert cu indienii?
eu am lvl41 si nu am aceasta muca!


la comertul cu indieni ,nu conteaza nivelul care il ai sa realizezi aceasta munca iti prebuie sa ai 223 de puncte la dificultate care este formate din (capcane+2*comert+2*aspect)
 

DeletedUser

Guest
Hinar.. gresesti. Secretul din spatele bisericii e ca nu ajuta cu nimic. E pusa acolo ca sa fie..

e informare oficiala sau parerea ta? Cum este ca foarte multi cred invers ce crezi tu?

si on topic: eu din pacate nu pot face nici una dintre aceste munci. Insa consider ca banii sunt mai importanti mai ales ca sunt duelant si duelantii gasesc mult mai greu lucruri. Cel putin asta e experienta mea. Unde sunt aventurier prefer si eu lucrurile pentru ca au valoare mai mare, si aventurierul gaseste mai usor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sunteti aman2 offtopic...e vorba despre comert cu indieni si defrisare...eu asi opta pentru comert cu indieni:da un salariu micutz da gasesti iteme pe care poti sa le vinzi si pentru 2000 de dolari ;)

la comert cu indienii nu-mi vine sa cred ca poti gasi ceva asa scump!
din cate stiu eu doar 400 - 500$
 

DeletedUser

Guest
Intradevar..Ala e un pic mai paralel...

Cel mai scump Item pe care il puteti gasi la Comert cu indienii si Transporta munitia este Derringer de precizie cu CP bineinteles.

827$
 
Sus