Dueluri repetabile

  • Autor subiect DeletedUser2602
  • Data de început

DeletedUser5231

Guest
PRO ! O idee foarte bună. De ce să câştige numai fortiştii oup?Din duel nu prea scoţi bani,măcar oup să ai :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
voi nimeri in iad daca spun contra

Dar totusi,doar duelistii sa aiba misiuni repetabile aparte?

PRO!
 

DeletedUser

Guest
Las' ca din cate am auzit a venit update-ul cu formula pt fort ! Mergi la fort !
 

DeletedUser5231

Guest
Ce s-a întâmplat cu propunerea asta?Pare foarte bună,mai ales acum când s-a introdus Cleştele in Shop şi nu-l poţi cumpăra decât cu oup..Păi cum rahat să-l cumpăr eu,duelist fiind,când primesc 4-6 oup pe zi,asta dacă fac şi câteva repetabile?:tumble:
 

DeletedUser2041

Guest
Toate propunerile care sunt cat de cat coerente, sunt transmise mai departe. Ce se intampla cu ele si daca se implementeaza in joc decid dezvoltatorii.
 

DeletedUser25107

Guest
Foarte foarte buna ideea,dar eu as fi de parere sa fie reactualizate la 24 de ore si sa poti da duel cu toti 3 nu doar cu unul (evident pe riscul fiecaruia de a lesina).:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Au trecut 3 luni de la inceperea propunerii.Ce spun dezvoltatorii?
 

DeletedUser24886

Guest
Cel mai probabil nu s-a intrunit un numar minim de voturi?! Pai,atunci sa facem ceva in legatura cu asta:)

Un fortist adevarat face de la caz la caz 10-15-20 oup intr-o batalie la fort! Multi aleg acea cale,evident, si mai multi aleg sa fie duelisti! Un duelist face mai greu oup...doar activitatile zilnice si 2 oup datorita duelurilor cu jucatori/banditi.De ce sa nu ne umplem si noi de oup?! :D S-ar mai balansa...

PRO!
 

DeletedUser25576

Guest
PRO o idee foarte buna doar fortisti fac oup foarte rpd si duelistilor lear prinde bine
 

DeletedUser5520

Guest
Pro ! Idee foarte buna. Vor castiga si duelistii ceva.
 

DeletedUser

Guest
Serios?Nu majoritatea eventurilor sunt pentru duelisti,duelistii sunt deja prea avantajati nu crezi?

a fost un singur event pentru duelisti, acel turneu.

Duelistii nu prea fac bani din dueluri, obligatiuni chiar deloc, doar 1 pe zi.

Si fortisti 50 + pe zi. Daca merg la 2-3 forturi, nu e prea logic ce zici tu.

Pro.
 

DeletedUser

Guest
a fost un singur event pentru duelisti, acel turneu.

Duelistii nu prea fac bani din dueluri, obligatiuni chiar deloc, doar 1 pe zi.

Si fortisti 50 + pe zi. Daca merg la 2-3 forturi, nu e prea logic ce zici tu.

Pro.

2 per zi pentru duelisti, nu 1
 

DeletedUser20819

Guest
Eu ca duelist iau 4 oup pe zi, din dueluri cu jucatori si npc, misiunile zilnice si craft, plus ca dupa ce termin cu misiunile repetabile, dau vreo 5 dueluri, poate mai mult, si iau din astea 10k exp. Poate altii iau mai mult, dar eu am lvl 86, deci pt mine e destul :D oricum nu e chiar build de duel...doar cu 170 tintire si 140 ferire, 110 aspect si ceva rezistenta si reflex si cu vreo 90 impuscare :D
 
Sus