eroare arma?

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Probabil aveai imbunatatire cu daune de duel activa, spre exemplu piatra de lustruit. Iti creste dauna cu 30-50, media armei tale din 4 devine 44. Aplicand formula de calcul pentru daune in duel, presupunand ca ai destula vigoare cat sa se aplice multiplicatorul de 75% rezulta 44*1.75*1.5, adica 116 dauna medie. Acel 50% este de la faptul ca ai tinta pe cap.
 

guvidu22

Gold digger
Probabil aveai imbunatatire cu daune de duel activa, spre exemplu piatra de lustruit. Iti creste dauna cu 30-50, media armei tale din 4 devine 44. Aplicand formula de calcul pentru daune in duel, presupunand ca ai destula vigoare cat sa se aplice multiplicatorul de 75% rezulta 44*1.75*1.5, adica 116 dauna medie. Acel 50% este de la faptul ca ai tinta pe cap.
Raspunsul este corect, insa nu aveam imbunatatire activa, nu dadeam sa creez daune, ma interesa doar duelul, nici macar sa castig.
 

guvidu22

Gold digger
Este imposibil sa ai dreptate! Ai avut ceva activat de care ai uitat asa cum a spus viper.
am 2 rapoarte inainte si unul dupa in care e dauna normala de 9-11, activat nu aveam, asta stiu sigur, oricum m-am lamurit de raspuns, de acum o sa folosesc mai des Morcov la duel sa vad mai bine oponentul, poate o sa dau chiar dauna de 1k cu el :D

subiect inchis.
 
Sus