La taclale

YuKon 22

Gold digger
Creați voi o luptă seara în cazul în care nu există pe lumea respectivă, ori Awesomia duminică.
Cât despre aventuri, sunt globale RO. În general nimeni nu joacă. :))

Cred ca mi-a vazut cineva mesajul de pe forum, ca au aparut 2 lupte de fort.
Aventurile sunt ele globale, dar le joaca nimeni. Cred ca misiunile legate de aventuri sunt facute in gluma, ca altfel nu inteleg de ce le-ar face. Nu prea mai exista oameni pe jocul asta, si prin urmare, nici cine sa joace
 

Succuboy

Trapper
Pai probabil de-aia nici nu se joaca, pe langa recompensele slabe, fara prea mare importanta, mai este si lipsa balansarii matchmaking-ului. Bine, aici n-ai ce sa faci, asa e sistemul conceput... plus ca n-are cu cine sa te echilibreze daca astia-s jucatorii. :)))
 

TheWho

Trapper
Pai probabil de-aia nici nu se joaca, pe langa recompensele slabe, fara prea mare importanta, mai este si lipsa balansarii matchmaking-ului. Bine, aici n-ai ce sa faci, asa e sistemul conceput... plus ca n-are cu cine sa te echilibreze daca astia-s jucatorii. :)))
Chiar asa e, ai perfecta dreptate. Premiile din veteran shop sunt dezamagitor de slabe, nu esti motivat sa joci aventuri deloc.. Eu nu prea joc aventuri de fel, ultima aventura cred ca am jucat-o acum 2-3 ani, si cand jucam pe atunci, imi dadea mai mereu echipa mai slaba, sistemul de matchmaking e foarte slab, nu este balansat deloc, tin sa cred ca este ca pe League of Legends cu winners queue and loosers queue.
 

YuKon 22

Gold digger
Se joaca zilnic aventuri. Daca tu stai 1-2 ore in lista, sa ai in vedere faptul ca, cam pierzi aventurile care se joaca :)
Iesi si intra in lista mai des, nu lasa sa vegeteze acolo

Aventurile sunt rare. N-am mai gasit una de peste 1 an. Nu stau 1-2 ore in lista, ca truda are timpul asta de pierdut pentru o amarata de aventura la jocul asta.

Exista vreo sansa sa primim o aplicatie "The West" pentru a reinvia jocul?

S-a tot propus si discutat asta. O sa apara aplicatia The West pe telefon cand o sa reinvie dinozaurii. A circulat vorba ca e codul jocului foarte vechi si nu mai actual, si il mai tine sa vada cat mai poate mulge, dupa care se stinge lumina aici
 

thean

Trapper
pe langa recompensele slabe, fara prea mare importanta
De aceea va astept la concursul cultural pe care il organizez eu. Premii de ultima actualitate cu efort minim. Am dat pana acum 2 pusti helen 1 pusca helen 1 pusca columbia 3 lame columbiene si multe altele. Oricine e bine primit.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
Avem 2 zile in care nu se pot face toate misiunile pentru ca nu avem toate cele 24 ore la dispozitie. Una a trecut. Se poate face ceva in legatura cu ultima?
Nu se poate, evenimentul e programat sa inceapa la o anumita ora si sa se termine la fel la o anumita ora, ambele fiind specificate in anunt. Asa sunt toate evenimentele concepute. Majoritatea incep la ora 13 si tot la ora 13 se si termina.
 

YuKon 22

Gold digger
Nu se poate, evenimentul e programat sa inceapa la o anumita ora si sa se termine la fel la o anumita ora, ambele fiind specificate in anunt. Asa sunt toate evenimentele concepute. Majoritatea incep la ora 13 si tot la ora 13 se si termina.

Din pacate asa nu avem 15 zile sa facem misiunile, ci 14 (daca am calcula cele 2 zile incomplete ca fiind una, dar sunt misiuni diferite)

A reusit cineva sa gaseasca jetonul special? ce munci ati facut pt a-l gasi?
 
Sus