Lumea 3 -- Orase fantoma (energie)

DeletedUser

Guest
nu era oare mai corect sa se fac in fiecare patratel cate un oras?
asa le era mai usor tuturor si sar fi dezvoltat la fel toti
:mad:
 

DeletedUser

Guest
Se vad greu de tot, le-am gasit doar pentru ca eram convins ca trebuie sa fie si m-am uitat atent. Ar fi bine totusi ca pt alte lumi de acum incolo sa li se schimbe culoarea sau sa apara in clasament-orase.
PS: probabil ca trebuia sa scriu pe topic de propuneri, scuze.
 

DeletedUser

Guest
"off topic"

Am inceput acum 20 de ore jocul asta(pentru prima data cand il joc, nu doar pe server 3) si am gasit mai repede orasele fantoma decat unii dintre voi...hm...also threadul asta cred ca e cam al 3-lea care are aceeasi tema, hai ca inteleg ca va e lene sa va uitati dupa punctulete mici gri pe harta da un search inainte de post nu ar fi beton?:P

Eu l-am găsit după 5 minute de cînd am intrat în jo, după aceasta m-am mutat pe alt continent şi acum caracterul meu doarme prima dată pe lume, şi încă am fost primul:D
 

DeletedUser

Guest
am depus tichet la Probleme si erori in The West astazi la orele 14 00 conform caruia sugeram schimbarea culori gri a oraselor fantoma deoarece sunt foarte greu vizibile pe harta, nu mi-a fost deschis probabil pt ca trebuia mai intai sa il citeasca un admin inainte sa fie deschis.

Nu ai depus tichet.. Ai postat in sectiunea probleme si erori.. Acolo nu se vor deschide niciodata posturile ce nu contin un bug nou.. Totusi am tinut cont de propunerea ta si am realizat si noi cat de greu e sa observi acele puncte gri. Chiar daca nu cred ca se mai poate schimba in timp util (pentru lumea a 3-a) culoarea oraselor parasite, vom propune totusi schimbarea culorilor.
 

DeletedUser

Guest
macar sa le faceti mai mari acum, pe celelalte lumi sunt mai mari si se observa mai usor, daca ar fi mai mari n-ar fi problema ca sunt gri.
 

DeletedUser

Guest
da in orasele astia fantoma nu puteti pune si magazin sa imi vand lucrurile sa fac bani:am 10 tresti de zahar 10 tutun 3 bumbac si traba sa le vand:D
asa ne facem ami repede oras!
 

DeletedUser

Guest
da in orasele astia fantoma nu puteti pune si magazin sa imi vand lucrurile sa fac bani:am 10 tresti de zahar 10 tutun 3 bumbac si traba sa le vand:D
asa ne facem ami repede oras!

in orasele fatoma construite de un intemeietor se poate folosi doar hotelul ;) nar strica si un magazin dar...ar fi prea simplu sa facem bani ;)
 

DeletedUser

Guest
ma miram eu de unde au unii atata energie... nici nu stiam ca adminul face orase fantome la inceputul unei noi lumi.
 

DeletedUser2108

Guest
de ce faceti numai in dreapta. cei de acolo dor avea avantaj fata de restul care nu putem dormi. ar fi echitabil, cum zicea cineva mai sus cate unul in fiecare patratel:(
 

DeletedUser

Guest
si cei care sunt in partea aceea sunt in top
nu ma plang pt ca si eu sunt acolo dar era mai corect sa aibe toti aceleasi beneficii
 

DeletedUser2108

Guest
si eu sunt in top dar e enervant ca pierd mult timp intre joburi
 

DeletedUser

Guest
mai poti sa faci energie doar conservand-o, adica sa nu faci nimic si iti creste singura!;)
Alta posibilitate inafara de Hotel nu este!
 

DeletedUser

Guest
Daca va inscriati in ziua in care a inceput lumea, nu aveati aceasta problema. De asemenea, puteti sa bateti drumul de 6-8 ore pana la orasul NPC, nu va impiedica nimeni.
Asa au fost pozitionate orasele fantoma pe fiecare lume, asa sunt pozitionate si pe lumea 3. Pana si coordonatele sunt identice.
 
Sus