Marshall`s Forum Office

DeletedUser

Guest
Despre ce fair play este vorba ? Scrie in profil tot ce trebuie ca sa intelegi. Este vorba de contul unui admin al lumii respective, cont ce nu interactioneaza cu restul playerilor si care poate fi modificat in n feluri fiind creat pt teste.

Exact , acel cont poate sa nu fie de nicio clasa , de lvl 1(al adminilor binenteles)si sa aiba echipat Buntline de precizie , Imbracaminte indiana , Ghete de lux , Baston de plimbare , cal american , acoperamant de cap din pene , bizon de aur
 

DeletedUser2948

Guest
Aaaaauăăăleu dragi admini...Asta dupa ce a injurat in 2 topicuri v-ati gandit ca doar un warn de 5 puncte ii destul? Nu ati vazut ca si in joc a facut prapad cu injuraturile(ro3 am primit si eu telegrama de la incultul acesta crescut in jungla)?
 

DeletedUser836

Guest
Aaaaauăăăleu dragi admini...Asta dupa ce a injurat in 2 topicuri v-ati gandit ca doar un warn de 5 puncte ii destul? Nu ati vazut ca si in joc a facut prapad cu injuraturile(ro3 am primit si eu telegrama de la incultul acesta crescut in jungla)?

Poate l-au banat doar pe contul de joc.Pe forum il mai lasa cateva zile,se mai amuza si ei de inaptul asta. :smile:)
 

DeletedUser2948

Guest
Propun o noua regula: Cei care posteaza astfel incat sa incalce codul html al forumului sa fie banati.

Sunt deja destui care au stricat unele portiuni alte forumului prin posturi care ori muta butoanele aiurea, ori nici nu le mai afiseaza sau casuta de scris dispare.
 

DeletedUser3941

Guest
Propun o noua regula: Cei care posteaza astfel incat sa incalce codul html al forumului sa fie banati.

Sunt deja destui care au stricat unele portiuni alte forumului prin posturi care ori muta butoanele aiurea, ori nici nu le mai afiseaza sau casuta de scris dispare.

Si un exemplu binevenit: http://forum.the-west.ro/showthread.php?p=292463#post292463

Sunt de acord cu asta, unii chiar nu au ce face, poate intr-o zi o sa ne alegem cu forumul la pamant :P
 

DeletedUser

Guest
da sau nu

mam gandit la o noua misiune.
e de halawen
trebuie sa aduci 25 zahar,15 tigari .
reconpensa:baietii primesc o capa de dracula 5 dextindere si 17 ascundere
o masca de dracula 18 aspect 12ascundere
pantofi negri 19 impuscare 11 ascundere.
fetele primesc o matura ca arma 15 capcane
palarie de vrajitoare 12 ascundere 15 impuscare
produs o oala cupotiuni .
toate recompensele vor trebuii lv 39 pentru a le folosi
Cum vi se pare idea?
 

lord ion

West Marshal
mam gandit la o noua misiune.
e de halawen
trebuie sa aduci 25 zahar,15 tigari .
reconpensa:baietii primesc o capa de dracula 5 dextindere si 17 ascundere
o masca de dracula 18 aspect 12ascundere
pantofi negri 19 impuscare 11 ascundere.
fetele primesc o matura ca arma 15 capcane
palarie de vrajitoare 12 ascundere 15 impuscare
produs o oala cupotiuni .
toate recompensele vor trebuii lv 39 pentru a le folosi
Cum vi se pare idea?
CONTRA
1* nu ai model de postare
2* nu ai postat unde trebuie
3* dracula nu are treaba cu west-ul - si nici vrajitoarele
4* cam mari indeminarile alea pe care le propui pentru nivelul 39...
 
Ultima editare:

DeletedUser836

Guest
Am o nelamurire.

In postul legat de update-ul la 1.26 scrie:
Dave a spus:
- Bonus oferit pentru logarea zilnică, nivelul bonusului depinde de experiența caștigată în ziua precedentă.

Intrebarea mea:Valoarea se calculeaza doar dupa experienta castigata(10% din xp facut in ziua respectiva),sau si dupa formula 2.5*level (asa cum e si pe beta-si ar trebui si pe lumile normale).[depinde de valoarea mai mare].

Daca a probat cineva,sau stie vreun admin/moderator,il rog sa-mi raspunda.

Sper ca nu s-a mai intrebat.
 

DeletedUser

Guest
Am o nelamurire.

In postul legat de update-ul la 1.26 scrie:

Intrebarea mea:Valoarea se calculeaza doar dupa experienta castigata(10% din xp facut in ziua respectiva),sau si dupa formula 2.5*level (asa cum e si pe beta-si ar trebui si pe lumile normale).[depinde de valoarea mai mare].

Daca a probat cineva,sau stie vreun admin/moderator,il rog sa-mi raspunda.

Sper ca nu s-a mai intrebat.

Se calculeaza si dupa formula 2.5*level.
 

DeletedUser836

Guest
Stiu ca nu are mare importanta,dar sa se completeze(atat pe forum cat si la sectiunea "Informatii despre joc" din coltul paginii de joc.

Stiu mai stiu si ca multa lume nu citeste aceste lucruri (din cauza asta se deschid zilnic atatea topic-uri cu intrebari absolut idoate),dar pe unii poate chiar ii intereseaza.
 

DeletedUser

Guest
Cateva lucruri de pe weststats ar fi foarte bune ... si poate mai multa lume ar intelege cat mai bine jocul... :) Pentru ca nu multi stiu de acest site util...
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare:

Exista un regulament clar dupa care se modereaza?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare,vreau sa raspunda un admin,daca imi iau 3000 pepite de exemplu,si trec astea 37 de zile sau cat mai sunt,imi raman tot 3000 sau 1000?MULTUMESC!
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare,vreau sa raspunda un admin,daca imi iau 3000 pepite de exemplu,si trec astea 37 de zile sau cat mai sunt,imi raman tot 3000 sau 1000?MULTUMESC!

Iti raman 3000 :) (LE: Scuze AlexxanderX, nu vazusem ca i-ai raspuns si tu...)
 

DeletedUser

Guest
Pentru functiile accesibile doar ca Premium, exista un loc unde se poate intreba? Eu nu am gasit. Si am o problema cu functia Automatizare, care imi promite pana la 8 sarcini de comandat, dar pe stanga se vad doar 4 (desi imi accepta mai mult de 4). Folosesc Opera 10.10.
 
Sus