Mesterul pielar

InspectorC

Greenhorn
Propun sa se mai echilibreze putin diferenta de obiecte de la craft. Mesterul pielar e cam in urma cu obiectele pe care le face fata de celalalte meserii. Face cartusiera pentru fort care este mai nefolosita decat Vizorul si Capcana de la Fierar. Sarlatanu face ceai si tutun de mestecat care este folosit la farmat, sa nu mai spunem de tincturi, ape de trandafiri, obiecte cu exp. De asemenea si bucatarul in afara de ulcior de apa folosit tot de sarlatan si inca 1 2 obiecte cu un minim de beneficiu, nu prea face multe; sa nu uitam totusi de cocktail pe care-l folosesc pentru experienta.
Am facut craft la 600 mester pielar si mi-am dat seama ca doar am irosit produse. Tot de la sarlatani si fierari folosesc obiectele...
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Au aparut si produse mai utile pentru pielar, cum ar fi Decoratiunile pentru tort (25% energie 25% motivatie de munca).
 

batras

Trapper
Au aparut si produse mai utile pentru pielar, cum ar fi Decoratiunile pentru tort (25% energie 25% motivatie de munca).
si nu doar cea de la pielar...toate retetele sunt utile in felul lor,mai ales ultimele de la eventul de coacere dar sunt multi care nu erau on atunci si clar nu le au,insa,sa speram ca o sa fie din nou anul acesta..
 

InspectorC

Greenhorn
si nu doar cea de la pielar...toate retetele sunt utile in felul lor,mai ales ultimele de la eventul de coacere dar sunt multi care nu erau on atunci si clar nu le au,insa,sa speram ca o sa fie din nou anul acesta..
Pentru farm si fort, doar sarlatan si fierar. Restul? pt ce sa te chinui sa faci craftu la pielar cand toate cele de la fierar sau sarlatan sunt net superioare. Mai bine strangi produsele si dai cuiva sa te ajute
 
Sus