Probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
setari

nu merge frate si pace..sa fie din setari oare?..merge greu sau deloc si se vede in ceata..cui sa ma mai adresez???PS. a mers super la fel cum merg celelalte lumi acum:mad:
 

DeletedUser

Guest
am scris undeva pe Chat si nu mi-a aparut ceea ce am scris,si mi-a disparut si Chatul Orasului meu...
 

DeletedUser12011

Guest
dai un refresh....daca nu merge inseamna ca e defect chatul
 

lord ion

West Marshal
lumea merge foarte bine
probabil e ceva la tine
eu acum am facut 3 logari si delogari, am dat munci...
 

DeletedUser

Guest
Mi-a aparut ca runda a 5-a incepe in aproximativ 4 minute timp in care incepe normal prima runda..am asteptat cele aproximativ 4 minute si dupa aceea a functionat bine...Am mai avut tentative de a astepta dar mi-a aparut "Conexiunea a server a fost intreruptă"
 

DeletedUser16869

Guest
Mi-a aparut ca runda a 5-a incepe in aproximativ 4 minute timp in care incepe normal prima runda..am asteptat cele aproximativ 4 minute si dupa aceea a functionat bine...Am mai avut tentative de a astepta dar mi-a aparut "Conexiunea a server a fost intreruptă"

dureaza 4 minute (la fel ca runda de inceput) deoarece conexiunea cu serverul a fost intrerupta in acea runda, iar apoi reluata. de acea a durat 4 minute :D
 

DeletedUser

Guest
Curea

Buna ziua vreau si eu sa raportez un "bug" sau cel putin o problema pe care o am eu ...
Am cumparat de la piata "Curea verde cu tinte" la pretul de 2200$ (cumparare imediata), am primit raportul ca am cumparat imediat "Cureaua" m-am dus in orasul respectiv sa le ridic , am apasat sa le ridic , m-am dus in inventar sa le echipez dar nu le-am gasit, dupa am schimbat hainele de pe mine cu unele din inventar, hainele pe care le dadeam jos de pe mine nu mai apareau in inventar , am dat un Logout si totul o reaparut in inventar cu exceptia Curelei.
De platit am platit bani 2200$ raportul il am dar cureaua nu ..:confused:

Problema s-a rezolvat a aparut Cureaua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Problema

am si eu o problema...am un logo la oras si nu pot sa il schimb de sters pot sa il sterg dar nu pot sa il schimb...pun un logo si il primesc tot pe cel vechi...
As vrea un raspuns sau o solutie de rezolvare.......
 

DeletedUser

Guest
Problema

am si eu o problema...am un logo la oras si nu pot sa il schimb de sters pot sa il sterg dar nu pot sa il schimb...pun un logo si il primesc tot pe cel vechi...
As vrea un raspuns sau o solutie de rezolvare.......



s-a rezolvat nu mai trebuie...<3W
 

DeletedUser

Guest
nu mai pot juca pe nici un server,intra in joc,insa nu se mai incarca nimik,ramane un ecran negru si atat,nici o functie nu mai mrge,nici un buton din joc.Ce poate sa fie?!
 

DeletedUser

Guest
nu mai pot juca pe nici un server,intra in joc,insa nu se mai incarca nimik,ramane un ecran negru si atat,nici o functie nu mai mrge,nici un buton din joc.Ce poate sa fie?!

incearca alt browser

_____________________________

problema mea: exista mari discrepante intre punctele de munca afisate cand plasez mouse-ul pe pictograma de pe harta a unei munci si punctele de munca afisate pe pictograma aflata in zona de comenzi....

unele munci apar pe harta ca si cum le pot face, dar cand dau comanda imi zice ca nu am suficiente puncte de munca

in fereastra "Munca" valorile unor indemanari sunt scrise cu rosu, iar din pop-up reiese ca echipamentul imi da malus...:eek:
exemplu: pune capcane 24 (25+-1)

EDIT: hmmmm ....fara echipament, cu "Arata bonusul" nebifat am toate valorile de pe linia DEXTERITATE cu 6 mai mari decat cu "Arata bonusul" bifat... asta ce-o mai fi?????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
..........

Am o problema
Am 2 misiuni pe care pur si simplu nu le gasesc pe harta.De level eu zic ca nu-i bai, pentru ca au terminat altii cu lvl mai mic decat mine si pe un helper imi arata ca numarul de puncte de munca il am....
Munţii negri (Negociere)
Comerţ cu indienii (4 ore 30 minute)
Căi de comunicare (Când poștașul sună pentru ultima dată)
Păzeşte poştalionul (5 ore)
Acestea's misiunile cu probleme:)
 

lord ion

West Marshal
Am o problema
Am 2 misiuni pe care pur si simplu nu le gasesc pe harta.De level eu zic ca nu-i bai, pentru ca au terminat altii cu lvl mai mic decat mine si pe un helper imi arata ca numarul de puncte de munca il am....
Munţii negri (Negociere)
Comerţ cu indienii (4 ore 30 minute)
Căi de comunicare (Când poștașul sună pentru ultima dată)
Păzeşte poştalionul (5 ore)
Acestea's misiunile cu probleme:)

nu ai destule puncte de munca pentru acele munci
iti dau 2 site-uri:
http://217.146.89.165/
http://ro.weststats.com/
 

DeletedUser

Guest
.

tre sa am 224 puncte doar la comert, capcane si aspect?
sau 224 per total?


...............................
total puncte de indemanare impartite la toate skillurile am 323 dupa calcul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am o problema de raportat:in timp ce joc pe delaware deodata imi zice "Lumea nu este disponibila" sau imi da o eroare pur si simplu.Ce probleme are?
 

DeletedUser

Guest
Incerc de mai bine de 10 min. sa ma conectez si nu reusesc. Este vreo eroare sau se lucreaza la server?
 
Sus