Lumea 3 -- Orase fantoma (energie)

DeletedUser

Guest
Pe lumea 3 nu au aparut inca orasele fantoma construite de un admin ? Deoarece deja am ramas fara energie...si as vrea sa ma duc la hotel sa dorm putin.
 

DeletedUser

Guest
nu prea cred, deocamdata n-am vazut nici unul , si pe mine m-ar interesa.
 

DeletedUser4028

Guest
sunt doua orase in coltul dreapta sus uita-te atent...
 

DeletedUser

Guest
Au aparut. Sunt marcate pe harta mica cu puncte de culoare gri, putin mai greu vizibile. Exista cate un hotel in fiecare din cele 4 chenare din partea dreapta a hartii.
 

DeletedUser

Guest
Pentru cei mai orbi ca mine :D am facut un print
 

Atașamente

  • Oras fantoma.png
    Oras fantoma.png
    182,3 KB · Vizualizări: 113

DeletedUser

Guest
uitate pe prinu facut de mine si ai sa vezi...cam in aceiasi zona e in toate cele 4 patratele
 

DeletedUser

Guest
eu gata l-am gasit, am impresia ca astia au crezut ca ne uitam cu lupa la monitor ce mici le-au facut,

pwg sunt pe aceeasi linie cu tine dar prima patratica de sus :)
terra sunt pe aceeasi patratica de harta :)
 

DeletedUser

Guest
Ce noroc pe mine ca am inceput jocul intr-una dintre patratelele din partea dreapta.In patratul in care sunt fac 42 minute pana la oras + 8 ore de somn:D
 

DeletedUser

Guest
"off topic"

Am inceput acum 20 de ore jocul asta(pentru prima data cand il joc, nu doar pe server 3) si am gasit mai repede orasele fantoma decat unii dintre voi...hm...also threadul asta cred ca e cam al 3-lea care are aceeasi tema, hai ca inteleg ca va e lene sa va uitati dupa punctulete mici gri pe harta da un search inainte de post nu ar fi beton?:P
 

DeletedUser

Guest
"off topic"

Am inceput acum 20 de ore jocul asta(pentru prima data cand il joc, nu doar pe server 3) si am gasit mai repede orasele fantoma decat unii dintre voi...hm...also threadul asta cred ca e cam al 3-lea care are aceeasi tema, hai ca inteleg ca va e lene sa va uitati dupa punctulete mici gri pe harta da un search inainte de post nu ar fi beton?:P

hmmm este primul topic de acest gen...daca gasesti tu alte topicuri cu aceiasi intrebare te rog trimitemi un mesaj cu ele si eu o sa imi cer scuze public fata de tine...si ne scuzi ca noi nu avem vederea asa de buna ca tine probabil ca noi am jucat prea mult the-west am avansat in lvl si avem propriul nostru oras si nu mai stim cum arata cele fantoma..asta e
 

DeletedUser

Guest
hmmm este primul topic de acest gen...daca gasesti tu alte topicuri cu aceiasi intrebare te rog trimitemi un mesaj cu ele si eu o sa imi cer scuze public fata de tine...si ne scuzi ca noi nu avem vederea asa de buna ca tine probabil ca noi am jucat prea mult the-west am avansat in lvl si avem propriul nostru oras si nu mai stim cum arata cele fantoma..asta e


am depus tichet la Probleme si erori in The West astazi la orele 14 00 conform caruia sugeram schimbarea culori gri a oraselor fantoma deoarece sunt foarte greu vizibile pe harta, nu mi-a fost deschis probabil pt ca trebuia mai intai sa il citeasca un admin inainte sa fie deschis.
 
Sus