Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4834

Guest
Si unde ii depui, intr-o cladire din fort sau in banca orasului intemeietor ? Pot contribui toate orasele cu bani sau doar cel care l-a construit ?

Banii se depun unde se pun si obiectele si anume in Stocul de Resurse . Pot contribui cu bani toate orasele care sunt membre in fort.
 

DeletedUser

Guest
si am inteles ca forturile au fost bagat in lumea 1 .de si cand or sa fie introduse si la noi totoa asa mai intai pe lumea 1 si apoi pe celelalte?
 

DeletedUser6229

Guest
www.the-west.de

probabil ca la noi cand o sa fie bagate o sa fie pe toate lumeile deoarece la www.the-west.de mi-a atras atentia ca atunci cand te inregistrezi la lumea unu scrie in dreapta ,,Beta - Auf dieser Welt werden neue Funktionen ausgetestet.'' iar cuvantul beta cred ca va spune deja ceva.as traduce propozitia dar nu ma prea impac cu germana :D.poate nu am dtreptate doar presupun acest lucru :P
 

DeletedUser4834

Guest
probabil ca la noi cand o sa fie bagate o sa fie pe toate lumeile deoarece la www.the-west.de mi-a atras atentia ca atunci cand te inregistrezi la lumea unu scrie in dreapta ,,Beta - Auf dieser Welt werden neue Funktionen ausgetestet.'' iar cuvantul beta cred ca va spune deja ceva.as traduce propozitia dar nu ma prea impac cu germana :D.poate nu am dtreptate doar presupun acest lucru :P

Propozitia ,,Beta - Auf dieser Welt werden neue Funktionen ausgetestet.'' se traduce cam asa : ''Beta - În această lume, caracteristicile noi sunt testate''
 

DeletedUser

Guest
uuauuu... mam uitat la nemti si abia astept sa se faca si la noi forturile.<3W<3W<3W
 

DeletedUser6229

Guest
atunci oare cat va mai dura sa apara forturile si la noi?
 

DeletedUser

Guest
cred ca 1-3 saptamani dar totusi pana incepem scoala cred ca le avem dar nu prea vreau sa ma hazardez
 

DeletedUser6431

Guest
Oricum, daca nu esti membrul unui oras cu acces la fort, nu-ti ramane decat sa te bucuri de celelalte trasaturi ale update-ului ...
 

DeletedUser4191

Guest
am citit, cum ca ar trebuii si bani pentru constructia fortului. Se pot folosi cei din seiful orasului? ca noua, ne-au mai ramas niste banuti.... si nu avem cum sa-i folosim
 

DeletedUser4834

Guest
am citit, cum ca ar trebuii si bani pentru constructia fortului. Se pot folosi cei din seiful orasului? ca noua, ne-au mai ramas niste banuti.... si nu avem cum sa-i folosim

O sa si puteti folosi la infiintarea fortului si la atacarea altor forturi , dar nu trebuie foarte multi.
 

DeletedUser

Guest
O sa si puteti folosi la infiintarea fortului si la atacarea altor forturi , dar nu trebuie foarte multi.

Banii pentru constructia in fort se vor depozita in Resource stock, iar banii din seiful orasului se vor folosi doar la infiintarea fortului.
 

DeletedUser6410

Guest
am citit, cum ca ar trebuii si bani pentru constructia fortului. Se pot folosi cei din seiful orasului? ca noua, ne-au mai ramas niste banuti.... si nu avem cum sa-i folosim


la extinderea cladirilor din fort se iau cate:
-60 $ - 30 min
-120 $ - 1h
-240 $ - 2 h ,, aici ii la fel ca la extinderea orasului da iti mai treubuiesc si niste produse pentru a extinde cladirile nu numai bani :P
 

DeletedUser

Guest
da daca iti faci fortul ce se intampla cu orasul?
Unde va fi pozitionat fortul pe harta?
Daca unu te ataca traba sa mearga la fort sau la oras?
Daca esti in fort poti construi orasul?

Cine raspunde este cel mai bun:D
 

DeletedUser6410

Guest
Din cate am vazut e pe lumea beta pe fiecare patratel din harat sunt 3 forturi

1 in partea dreapta
2 in centru
3 in partea stnga

PS: dak vreiti poza cu forturile p[e harta sa spuneti :P
 

lord ion

West Marshal
da daca iti faci fortul ce se intampla cu orasul?
Unde va fi pozitionat fortul pe harta?
Daca unu te ataca traba sa mearga la fort sau la oras?
Daca esti in fort poti construi orasul?

Cine raspunde este cel mai bun:D

bune intrebari...
chestia cu atacul cred ca e simpla...
iesi din oras si te alaturi fortului, si deci, acolo te ataca dusmanul de clasa :D
daca construiesti fort, orasul de mult e gata...chiar si academia
cit despre prima intrebare....asta nu-mi pot imagina...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus