Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aveti noroc cand mai dati peste 1 loc,2 locuri libere :)) dar nu are rost sa jucati pe beta pererea mea....conturile pot fi sterse in orice moment si munciti degeaba,alt factor ar fi ca veti juca si voi ce este acolo doar ca putin mai tarziu,si incercati degeaba tot sa intrati pe site ca voi nu suntenti singurii care incearca sa isi faca cont incearca si americanii,nemtzii,polonezi,cehii si asa mai departe :)) nu prea sunt sanse de inregistrare.Si eu as vrea sa imi creez cont sa vad cum va fi dar...pct ca nu mai sunt :(
 

DeletedUser6229

Guest
cum sa nu mai fie locuri?eu de 2 ore ma uit sa vad daca ma lasa sa imi fac cont si ma lasa.sor fi marit locurile.....
 

DeletedUser

Guest
Am vazut inainte cu uni intrebau daca trebuie sa ai peste 25000 puncte casa faci parte din un fort....

Raspunsul e ca:

Numa pentru construirea fortului traba sa ai peste 25000 puncte,dar casa participi poti sai ai si 600 puncte....:D
 

DeletedUser

Guest
Deci pana la urma in functie de ce se faca damage-ul? Si la ce te ajuta luptele in fort? Ca am vazut ca nu castigi nimic, nici nu pierzi nimic?
 

DeletedUser

Guest
eu cand apar fortul ma uit la toata batalia si desi toti de la noi mor si al ei raman noi castigam care e treaba?
 

DeletedUser

Guest
duelurile in fort is egale ca duelurile in oras...numa ca poti sa furi fortul...
 

DeletedUser

Guest
Sa presupunem asa.Eu sunt aparator.X si Y ma ataca.Dar eu nu vreau sa dau intrunu din ei,ca-s prea varza.Ma dus si-l tintesc pe Z ca-i mai smeker.Eh....tactica mea se calculeaza cu aparenta lu X si Y in parte fara sa-i contraatac iar la Z se ia in calcul aparenta mea si tactica lui nu?

Mi se pare destul de complicat si sper sa mearga perfect aceste lucuri.Sunt curios daca o merge si bonusu de tactica in fort la soldati:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
...

Care este faza cu atacul forturilor, am atacat si eu un fort, am pierdut toata viata, dar curios, dupa ce sa incheiat atacul aveam viata la fel si am intrat la munci. Dece nu se pierde viata ? Care este faza.:confused:
 

DeletedUser

Guest
ba du esti dus rau cu pluata una ii lumea 1 germana adica cea de la germani si alta ii lumea 1 beta esti dus cu capu rau de tot
 

DeletedUser

Guest
Poate omu a inteles gresit... Oricum restul de lumi germane vor fi updatate peste 2 respectiv 3 zile. Deci nu va mai dura mult pana se vor implementa forturile . Aveti putina rabdare. La sectiunea ajutor o sa gasiti totul. Si eu astept forturile si sper sa ma descurc, dar nu ma mai obosesc atata...
 

DeletedUser5267

Guest
ba du esti dus rau cu pluata una ii lumea 1 germana adica cea de la germani si alta ii lumea 1 beta esti dus cu capu rau de tot

Cred ca daca vorbeai frumos si explicai mai in detaliu pareai mai inteligent! Te-ai bagat in discutie cand trebuia sa dormi.
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebar:sunt membru pe beta,dar nu stiu unde sa dau sa apar fortul.Ma poate ajuta cineva?
 

DeletedUser

Guest
daca nu are fort orasu e normal daca are inseamna ca e bug si eu am stat o saptamana fara munci pe harta:mad:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus