Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4834

Guest
adica noi putem construi fara materiala fortul?

Puteti intemeia fortul fara produse doar cu bani :
Fort mic : 1500 $
Fort mediu: 5000 $
Fort mare: 10000$
Dar pentru a ridica cladirile la fort trebuie si banii si produse .
Exemplu:
Pentru turnul duelistului trebuie : 1 steag , 1 corn de posta si 1 clopot , pe langa aceste produse trebuie si bani la la fel ca la cladirile orasului.
 

DeletedUser

Guest
Ei bine oameni, nu va mai agitati k de maine o sa fim UPGRADATI <3W si o sa putem avea FORTURI...deci la noapte nu se doarme ,iar maine ne apukam de treaba

LA CONSTRUIT!!
 

DeletedUser7266

Guest
Puteti intemeia fortul fara produse doar cu bani :
Fort mic : 1500 $
Fort mediu: 5000 $
Fort mare: 10000$
Dar pentru a ridica cladirile la fort trebuie si banii si produse .
Exemplu:
Pentru turnul duelistului trebuie : 1 steag , 1 corn de posta si 1 clopot , pe langa aceste produse trebuie si bani la la fel ca la cladirile orasului.




-> Fortul Mic: Trebuie sa ai orasul la 24500 puncte si in banca 800$. Constructia lui te costa 80 puncte de energia.Fortul are 10 orase membre - 1 oras controleaza fortul
-> Fortul Mediu: Trebuie sa ai orasul la 36200 puncte si in banca 1200$. Constructia lui te costa 80 puncte de energia.Fortul are Nu stiu cate orase pot fi membre - 1 oras controleaza fortul
-> Fortul Mare: Trebuie sa ai orasul la 41800 puncte si in banca 1600$. Constructia lui te costa 80 puncte de energia.Fortul are Nu stiu cate orase poti fi membre - 1 oras controleaza fortul
 

DeletedUser6410

Guest
Ei bine oameni, nu va mai agitati k de maine o sa fim UPGRADATI <3W si o sa putem avea FORTURI...deci la noapte nu se doarme ,iar maine ne apukam de treaba

LA CONSTRUIT!!

pai daca abia maine se baga forturile de ce la noapte nu se doarme ?

Crezi ca va sta vre-un admin la noapte se faca UPDATE-ul ?
 

DeletedUser6431

Guest
21ep403.jpg
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare. Dar daca iau fortul si in timp ce il iau ma lesina cineva, ce se intampla???
 

DeletedUser

Guest
maine forturile abia astept dar vreau sa va dcum o sa fie pe lumea 5 cand sunt doar doua orase :):D
 

DeletedUser48

Guest
Daca aici se scrie totul despre forturi ziceti indemanariile , desteptiilor.
 

DeletedUser

Guest
Fort

am auzit ca maine se va implementa fortul mic in toate lumiile



De abia astept
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Se vor implementa toate forturile maine, nu numai cel mic, dar nu se stie daca vor mai putea userii sa le foloseasca, pentru ca i-ai orbit tu.

On: Pe mine, unul, nu ma prea intereseaza, pentru ca nu este un update care sa imi placa. Sincer, nu ma ajuta cu nimic daca se implementeaza sau nu. Singurele beneficii le am ca si muncitor, pentru ca pot contrui si dupa ce am terminat orasul.
 

DeletedUser

Guest
am si eu 2 intrebari care nu au fost puse de nimeni priviti si minunativa:D :
1.Daca fortul nu este al nimanui si 10 orase dau atac pe acel fort ce oras ia fortul???
2.Pot sa atac pe toate 3 forturile odata daca nu sunt ale nimanui???sau trebuie sa las cv timp intre atacuri???
 

DeletedUser

Guest
din cat am prins si eu, forturile nu se ataca atata timp cat nu sunt ale nimanui ci se intemeiaza de catre un conducator al orasului, primul venit primul servit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus