Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebar:sunt membru pe beta,dar nu stiu unde sa dau sa apar fortul.Ma poate ajuta cineva?

Ca sa poti sa iti aperi fortul trebuie sa te duci la el si iti da un raportinainte de 2 ore de a fi atacat..te duci la fort Si cand dai pe el iti arata mai jos o clepsidrea si cu un om cu o pusca..Day pe el..Si iti apare o cheste cu Yes-No..trebuie sa dai yes ca sa iti aperi fortul..Si dupa iti da sa iti alegi o pozitie..Iar tu trebuie sa fii in fort la ora atacului
 

DeletedUser

Guest
atentie sa-r putea ca maine sa se implementeze si la noi forturile, acsta este mesajul de la the west.net:
Today at 4:26 PM
World 1 will be updated to version 1.20 tomorrow morning, and will be the first world to experience the long awaited forts!
 

DeletedUser

Guest
Si ce legatura are asta cu serverele noastre?

Update-ul 1.20 va fi implementat si pe serverele noastre, cel mai probabil, in cursul saptamanii viitoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6431

Guest
La germani erau forturi doar pe Lumea 1 , iar astazi am vazut ca le-au implementat si pe ultima lume.
 

DeletedUser

Guest
atentie sa-r putea ca maine sa se implementeze si la noi forturile, acsta este mesajul de la the west.net:
Today at 4:26 PM
World 1 will be updated to version 1.20 tomorrow morning, and will be the first world to experience the long awaited forts!

ma tu vezi?? la ei numai pe l1 si asa ca mai astepta oleaq
 

DeletedUser6976

Guest
vrau sa stiu sigur cand se implementeaza daca stiti scrieti daca nu stiti nu:mad::mad::mad: bagati abureli
 

DeletedUser6431

Guest
Fratilor, stati calmi ca va creste tensiunea... Ve-ti fi anuntati cand apar aceste forturi, cum ati fost anuntati si de Lumea 5 ...
 

DeletedUser

Guest
am o intrebare...cand vor aparea forturile...si construiesti unul...in armurier vor aparea instant armele de mana stanga..sau trebe sa faci un armurier nou?
 

DeletedUser

Guest
prima data se implementeaza pe lumea 1 si dupa aia restul lumilor.. azi se implementeaza pe lumea 1 .net :) cred ca in 1 saptamana maxim 2 o sa fie si la noi ...
 

DeletedUser4834

Guest
Astăzi la ora 17:28
În data de 21 iulie toate lumile vor fi updatate la versiunea 1.20


Forturile mult asteptate se pare ca vin mai repede decat credeam <3W
 

DeletedUser6976

Guest
in 21 iulie se va face uptade-ul asteptat de noi si s-a facut lumea 5 azi la ora 17:30
edit:vangea mi-a luat-o inainte
 

DeletedUser

Guest
imi spune si mie ccineva ce cantitati de produse imi trebuiesc ?
 

DeletedUser4834

Guest
Nu pot spune cu exactitate cate produse trebuie pentru ridicarea cladirilor fortului dar ar trebuie sa aveti cam aceste produse :
necesar.png

necesar2.png

in cantitati cam de 15 bucati fiecare + capcane , petrol , gloante, whisky.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus