La limita imposibilului

DeletedUser6748

Guest
Da tu ce-ai facut,ma?:confused:

Copil copac batut in cap vezi cum vorbesti ca nu sunt eu mucosii aia cu care esti obisnuit sa vorbesti asa

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca salonu e in paint, eu il mananc :P

nu aveai cum sa faci spataru scaunului, mai mult ca sigur l-ai luat din aia facuta de mine :mad:

Defapt, nu cumva poţi să ştergi anumite imagini cu firebug -.-?
Sau cu edit din source (cu opera)!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3941

Guest
Hmmm....

superoras.jpg
 

DeletedUser

Guest
Copil copac batut in cap vezi cum vorbesti ca nu sunt eu mucosii aia cu care esti obisnuit sa vorbesti asa

Bey...copil copac....nu iti mai bate joc de nimeni ca tu asta faci da cand vine vorba sa isi bata lumea joc de tine la mamica plangand ca sa iti stearga nasu de muci


sa inteleg ca numele vine de la felul in care gandesti?


Lasa-i pe ei sa se certe...nu te baga!!!!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bey...copil copac....nu iti mai bate joc de nimeni ca tu asta faci da cand vine vorba sa isi bata lumea joc de tine la mamica plangand ca sa iti stearga nasu de muci





Lasa-i pe ei sa se certe...nu te baga!!!!

1.pune mana pe un ABECEDAR
2.tu ii zici lui bulybasha sa nu se bage...dar tu ce ai facut in postul tau???
3.scuze de off:D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. + offtopic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1.pune mana pe un ABECEDAR
2.tu ii zici lui bulybasha sa nu se bage...dar tu ce ai facut in postul tau???
3.scuze de off:D

1)Tu esti primu'
2)Treaba mea ce fac......iar daca prostia ar durea Keshja ar scrie pe forum doar Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!Ma doare!!!!!!!
3)Te scuza dupa ce ma scuza pe mine
 

DeletedUser6748

Guest
Bey...copil copac....nu iti mai bate joc de nimeni ca tu asta faci da cand vine vorba sa isi bata lumea joc de tine la mamica plangand ca sa iti stearga nasu de muci


Lasa-i pe ei sa se certe...nu te baga!!!!

Bei tu:rolleyes: Si lasa-ma dracu cu replicile astea de copil tembel.Deci sincer si in clasa intai sau a doua gandeam mai mult ca tine...si scriam si corect :)

Si nu vad care e porblema ta ... nu esti nici admin si nici prea ... cum sa zic ... inteligent :)

Hai mars la ma-ta sa-ti bei lapticul :)



[Stiu ca o sa iau un warn dar deja ma enerveaza copii astia tampiti de pe forum si nu pot sa ma mai abtin]


Edit:
1)Tu esti primu'
2)Treaba mea ce fac......iar daca prostia ar durea Keshja ar scrie pe forum doar Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!Ma doare!!!!!!!
3)Te scuza dupa ce ma scuza pe mine

2)Asa zice ma-ta seara cand o vizitez :X


[Ma scuzati dar nu m-am putut abtine...m-am coborat prea mult -dar nu am ajuns inca la nivelul lui...e imposibil- deci mai bine il las in pace]

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3941

Guest
Bei tu:rolleyes: Si lasa-ma dracu cu replicile astea de copil tembel.Deci sincer si in clasa intai sau a doua gandeam mai mult ca tine...si scriam si corect :)

Si nu vad care e porblema ta ... nu esti nici admin si nici prea ... cum sa zic ... inteligent :)

Hai mars la ma-ta sa-ti bei lapticul :)



[Stiu ca o sa iau un warn dar deja ma enerveaza copii astia tampiti de pe forum si nu pot sa ma mai abtin]

Sunt de aceeasi parere cu tine.
Forumul asta a devenit un gunoi in ultimul timp.
 

DeletedUser126

Guest
Rectific , forumul asta a devenit un gunoi de multa vreme.

Pai sa vedeti topicuri din iunie,iulie....atunci era forumul in floare,cel mai bun,mi se pare mie....si perioada DiM a fost cea mai buna perioada...nimeni nu avea tupeu sa faca off....acum...

DiM,you rock!!

cat despre keshja,la punctul 2 expus de catre gabry,mai bine nu puteai sa ii raspunzi,deci you too rock:)
 

DeletedUser5520

Guest
intradevar, the-westul nu mai e ce a fost.
multi sau lasat (care erau importanti),sau schimbat admini,s-au inscrisi pusti din astia care nu stiu nici cum ii cheama.
nu mai e ce a fost
 

DeletedUser

Guest
ce sa le faci cand vezi ca in fiecare zi apar 2,3 de astia cu anime, 2,3 care nu stiu unde gasesc tigari, 10 care deschid un topic nou doar ca sa salute lume samd...
zi-le keshja, pune bota pe ei...nu-i lasa :)))
 

DeletedUser6748

Guest
zi-le keshja, pune bota pe ei...nu-i lasa :)))

N-am nimic cu nimeni[sau am:confused:] dar cand i vad asa prosti si mai ales cand ma insulta sau fac referire la persoana mea imi ies din minti.Nu suport copiii astia noliferi care se cred zei intre 4 pereti ... daca i-as prinde pe strada mi-ar pupa si mana:rolleyes:Daca le zic ceva imediat imi raporteaza postul si se plang la admini ca i persecut si ca i amenint etc.Dar ei imi zic ceva apoi editeaza postul repede-.-'' De parca adminii nu poa' sa vada ce a scris initial:rolleyes:
 

DeletedUser6384

Guest
Daca acest forum a ajuns un "gunoi" voi ce cautati in el?

pai chiar este un gunoi din cauza unor copii prosti ca tine ca nu au ce face si deschid topicuri despre ``pokemon`` si alte kkt-uri...totusi ma bucur ca mai sunt cativa oameni pe acest forum care ``lupta`` cu copii cocalari ca voi...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
LaurTGX a spus:
pai chiar este un gunoi din cauza unor copii prosti ca tine ca nu au ce face si deschid topicuri despre ``pokemon`` si alte kkt-uri...totusi ma bucur ca mai sunt cativa oameni pe acest forum care ``lupta`` cu copii cocalari ca voi...
bravo!
forumul the-west e pentru joc nu pentru toate prostiile de animeuri

keshja, si pe mine au inceput sa ma iriteze indivizii de care ai adus vorba. mai scap o vorba doua pana cand nu mai pot rabda si le zic poezii :D
 
Sus