La limita imposibilului

DeletedUser

Guest
Oare se poate ajunge la o asemenea performanata :)

f_6m_00ff9d6.png



FALSURI DIN JOC
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
acuma hai sa ne apucam toti de editat poze sa vedem care le reuseste mai bine
 

DeletedUser

Guest
vreti sa vedeti o imagine cu toate punctele de atribute si indemnari aduse la limita imposibilului aidca la 99 ?
 

DeletedUser

Guest
vreti sa vedeti o imagine cu toate punctele de atribute si indemnari aduse la limita imposibilului aidca la 99 ?

Nu stiu cum sa'ti spun, dar eu pe lumea 2 am 110 puncte in pune capcane (>99). Poti sa te uiti in clasament la indemanari. Sunt beyond impossible or what?
 

DeletedUser

Guest
sincer nu stiam ca se pot pune mai mult de 99 de indemnari

f_4m_90a3e3e.png
 

DeletedUser2602

Guest
fals fals dar adevarat
imaginea e falsa
adevarat ca se pot pune mai mult decat 99 p de indemanare
 

DeletedUser

Guest
nai inteles toate sunt false,dar................noi incercam sa ajungem la limita imposibilui,daca nu se supara cn are peste 100 de puncte bagate in ceva un print screen
 

DeletedUser

Guest
nai inteles toate sunt false,dar................noi incercam sa ajungem la limita imposibilui,daca nu se supara cn are peste 100 de puncte bagate in ceva un print screen

Print screen, ca sa ai de unde decupa si da copy/paste pe fakeuri? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ceva de genu :)) mie lene sa stau sa lungescu eu alea,oricum fac astea doar pt distractie,inca odata va spun ca nu sunt reale sunt false
 

DeletedUser2097

Guest
Nu stiu cum sa'ti spun, dar eu pe lumea 2 am 110 puncte in pune capcane (>99). Poti sa te uiti in clasament la indemanari. Sunt beyond impossible or what?

o intrebare:cum de ai ajuns la 110 la pune capcane?!:confused:ca vad ca din itemi ai doar 23,parca.
 

DeletedUser

Guest
he hehe ce gluma tare!!!

plecati mah cu fake-urile astea de aici!
 

DeletedUser33

Guest
sincer nu stiam ca se pot pune mai mult de 99 de indemnari

f_4m_90a3e3e.png

Da asta e chiar imposibila pentru ca:(p.s:stiu ca sunt trucate da ....)
1.Nimeni nu a ajuns la level 99
2.Daca level-ul maxim este 99 vei avea doar 99 de atribute si nu 396
3.Skill-urile sunt toate pe 99,dar totusi ele sunt de la atribute nu?dar atunci de ce ai pus ca ai folosit si 1980 skill-uri?
 

DeletedUser

Guest
hmmmmmm este un fake deci lucrurile nu trebuie neaparat sa fie reale ;) sincer nu m-am gandit sa le fac chiar reale
 
Sus