La limita imposibilului

DeletedUser

Guest
N-as vrea sa ajung prea curand sa detin toate alea. E maximul, dupa aia vor fi dueluri...si? Cam atat. Boring
 

DeletedUser33

Guest
dati-mi si mie un site unde sa uploadez ca am facut si eu ceva...dar pentru image schak e prea mare si nu merge....
 

DeletedUser

Guest
frumos , va place sa priviti in viitor ? faceti-va singurul unul :) jocul este extrem de interesant si fel si fel de lucruri noi pe care am putea sa le facem in timp , de ce sa privim la ceea ce ne-am dori cand putem sa facem ceea ce ne permitem ...

cu asta agreez cel mai mult

sa plece astia cu fake-urile, noi vrem realitatea, nu editarea...
 

DeletedUser

Guest
cu asta agreez cel mai mult

sa plece astia cu fake-urile, noi vrem realitatea, nu editarea...


mah daca nu iti convine nu mai posta in topicul asta,topicul asta e pentru fakeuri e o sectiune de distractie nu te obliga nimeni sa te uiti peste ele,sa le comentezi s.a.Este mentionat clar ca astea sunt niste falsuri niste editari nu trebuie sa le crezi.
Daca un admin considera ca ce facem noi nu este bine sa inchida topicul,totusi daca hotaraste sa il lase deschis sa continuam sa ne distram sa adauga la titlu FAKE sau EDITARI ori FALSURI,am incercat eu sa modific dar nu merge.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vreti un edit un mare fake uitati aici:




cititi atent munca la care am lucrat si ce produs am gasit:D
 

DeletedUser

Guest
N-am inteles... A ajuns, cumva, trucatul sport national sau religie?
Oricum, de falsurile voastre se prinde extrem de repede orice om cu oarecare experienta in astea. Hai sa zic, ca ale lui PWG sunt mai decente. Totusi, cunosc oameni care sunt in stare sa copieze, partial, identificarea legala a dolarului, deci, cam greu sa-mi cada falca la PhotoShop-urile astea scolaresti...
 

DeletedUser33

Guest
my.php


Stiu ca nu mi-a iesit prea bine dar o sa fac unul mult mai tare cat de curand

Va place? In caz ca nu se vede dau un link Trucaj
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33

Guest
Da,stiu,e doar un trucaj=))

macsr4.jpg


Am mai facut o poza interesanta,sunt un om foarte norocos=))

Daca iar nu s-a postat linkul este: Noroc mare!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca tot vreti sa faceti trucaje va recomand 2 lucruri.

1. invatati photoshop - nici una de pana acum nu e realizata profesionist
2. invatati sa modificati codul sursa - nu lasa absolut nici o urma si este cea mai buna metoda de a truca un print screen.

uite facut din cod sursa. mi-a luat aproape 2 minute deci nu numai ca e mai curat decat photoshopul dar este si mai rapid.

6ojy48.jpg
 

DeletedUser

Guest
nu chiar,adevaru este ca lucrezi greu,nu ai multe posibilitati dar daca ai talent ies bine ;)

daca ai talent incat sa faci ceva misto in paint atunci esti nebun la cap ca pierzi timpul cu un asemenea soft.
ma invart de ceva timp in lumea artei digitale si am vazut oameni care faceau minuni in paint cu ajutorul unei tablite grafice dar faceau asta doar pt provocare si nicidecum pt faptul ca paint-ul ar fi bun de ceva.
 

DeletedUser

Guest
daca ai talent incat sa faci ceva misto in paint atunci esti nebun la cap ca pierzi timpul cu un asemenea soft.
ma invart de ceva timp in lumea artei digitale si am vazut oameni care faceau minuni in paint cu ajutorul unei tablite grafice dar faceau asta doar pt provocare si nicidecum pt faptul ca paint-ul ar fi bun de ceva.

tocmai cei care fac creatii in paint si le ies,nu le fac pentru ca le place sa lucreze in paint,fiecare lucrare este o provocare din cauza ca nai multe optiuni in paint si trebuie sa inventezi sa te descurci;)
 
Sus