Clubul ANTI-SCOALA

DeletedUser

Guest
ceva ce am gasit mai de mult pe net
Dumnezeu a zis:"Scoala-te si dute la scoala!"
 

DeletedUser

Guest
220721.jpg
:D
dnas.bmp
 

DeletedUser4243

Guest
cica o sa fie greva pentru ca ministerul o sa vrea sa dea afara suplinitorii si alte persoane din auxiliar....:|
me numi plac doar chimia(avem o profa intepata)
si tehnologia(facem cu un mos care dicteaza 3 pagini pe ora continuu)
 

DeletedUser5250

Guest
Aaaaaaaaaaaaaa...Nu îmi vine să cred că am ratat.Pune-mă şi pe mine.Dacă aş fi văzut topicul mai devreme, aş fi fost primul înscris :D
 

DeletedUser

Guest
Deci, vroi vreti sa ajungi cu sapa nu sa umblati cu mapa, nu ? Daca nu invatati, ce naiba o sa ajungeti cand o sa fiti mari ?
 

DeletedUser

Guest
cica o sa fie greva pentru ca ministerul o sa vrea sa dea afara suplinitorii si alte persoane din auxiliar....:|
me numi plac doar chimia(avem o profa intepata)
si tehnologia(facem cu un mos care dicteaza 3 pagini pe ora continuu)

cum se numeste mosul? ca asa era si al nostru dar a plecat
 

DeletedUser4014

Guest
mai oamenilor,nici mie nu imi face placere scoala,insa fiti seriosi! ce vrei sa faceti??? recunosc ca mai bag si eu lipsuri (poate chiar prea multe :D ) sau ca ma duc la scoala dar nu prea intru la ore,insa nu ai ce face fara! oricum,o diploma e doar un element vital,necesar pentru a avea o viata cat mai frumoasa si usoara,insa poti sa ai si 5 facultati terminate,daca nu te duce capul,te duci de rapa.
prin urmare,aruncati topicul la gunoi si chinuit-va,macar liceul sa il aveti!
 

DeletedUser

Guest
Un fleac!
Azi: 10-12: Dirigentie....porcarie ceva cu reguli noroc ca ne-am distrat....

Avem o fata noua in clasa: Adina Vuceascu (sau ma rog, ceva de genul:))...Pare de treaba da speram ca vine o bruneta faina....Numai bine nu arata aia...:(:((((
 

DeletedUser3941

Guest
Nu inteleg ce reusiti sa demonstrati voi prin "campania anti scolii".
Degeaba faceti voi campanii, pe minister ii doare undeva ca faceti voi campanie anti scoala...e un simplu lucru inutil.
 

DeletedUser

Guest
maine am teza la info si nu stiu prea multe.....minim 8 daca iau:D
 

DeletedUser10086

Guest
Eu am la romana teza si chiar ca nu prea stiu nimic.Daca iau un 5 ii bine.Daca as lua eu 8 in teza la romana ar fi sarbatoare mare
 

DeletedUser

Guest
M-am gandit sa fac un Club Anti-Scoala. Aici sa glumim pe seama scolii, profilor si orice ce tine de dispretul fata de scoala. Ce tampenii ati facut si chestii care nu le plac ministerului :))...Daca vreti sa fiti membri, scrieti aici :))
Trebuie specificat faptul ca ideea apartine lui nimic grav :D:D

Lista cu membri:
- Scorpion08
- Nimic grav
- Gabry
- chiprian
- Anonim000
- Ares94
- Tomix30
- Mad Guy
- amidacos
- ady60
- d4rKN3ss
- cinicenko
- demonlight

Puneti-va si avatarul asta daca vreti:

-sandu.L si eu uras sc cel putin liceu.....off dar nu o fac din placere o fac din sila ma distruge e mai rea ca tigara sau drogurile
 

DeletedUser

Guest
trecema si pe mine
Urasc scola mai ales matematica :mad:
EV70TH231394-02.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus