Clubul ANTI-SCOALA

DeletedUser

Guest
M-am gandit sa fac un Club Anti-Scoala. Aici sa glumim pe seama scolii, profilor si orice ce tine de dispretul fata de scoala. Ce tampenii ati facut si chestii care nu le plac ministerului :))...Daca vreti sa fiti membri, scrieti aici :))
Trebuie specificat faptul ca ideea apartine lui nimic grav :D:D

Lista cu membri:
- Scorpion08
- Nimic grav
- Gabry
- chiprian
- Anonim000
- Ares94
- Tomix30
- Mad Guy
- amidacos
- ady60
- d4rKN3ss
- cinicenko
- demonlight
- Răzvan324

Puneti-va si avatarul asta daca vreti:
 

Atașamente

  • Anti scoala.png
    Anti scoala.png
    16,5 KB · Vizualizări: 372
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
M-am gandit sa fac un Club Anti-Scoala. Aici sa glumim pe seama scolii, profilor si orice ce tine de dispretul fata de scoala. Ce tampenii ati facut si chestii care nu le plac ministerului :))...Daca vreti sa fiti membri, scrieti aici :))

Lista cu membri:
- Scorpion08

eu ies din acest club deoarece nu am chef sa ma comport ca un copil de 3 ani pe un forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5002

Guest
vreau si eu!
pff... de ce trb sa fie liceul atat de ...crud?...maine dar teza la geografie...offff...si e la ora 7 jumate!!!:(:smile:mad::(<3W

edit: mi se vede avatarul acum,pentru ca eu nu-l vad
 

DeletedUser

Guest
si eu si eu,Inscrema si pe mine,urasc scoala,sunt pebru DNAS deja
DNAS=departamentul national anti scoala :D
 

DeletedUser

Guest
vreau si eu mam saturat de scoala mai ajuns peste cap 7 ani si jumate de sc:mad:
 

DeletedUser4649

Guest
M-am gandit sa fac un Club Anti-Scoala. Aici sa glumim pe seama scolii, profilor si orice ce tine de dispretul fata de scoala. Ce tampenii ati facut si chestii care nu le plac ministerului :))...Daca vreti sa fiti membri, scrieti aici :))
Trebuie specificat faptul ca ideea apartine lui nimic grav :D:D

Da, oamenii astia va invata pur si simplu degeaba, vin pe niste salarii de toata rusinea numai sa va invete pe voi cum sa duceti mamaliga la gura, si singurul lucru pe care-l oferiti inapoi este dezgustul si dispretul.
Dumnezeule, daca existi, de ce naiba m-ai facut sa vin in tara asta de inculti?!
 

DeletedUser

Guest
Da, oamenii astia va invata pur si simplu degeaba, vin pe niste salarii de toata rusinea numai sa va invete pe voi cum sa duceti mamaliga la gura, si singurul lucru pe care-l oferiti inapoi este dezgustul si dispretul.
Dumnezeule, daca existi, de ce naiba m-ai facut sa vin in tara asta de inculti?!

Se zice ca lectiile mai dure sunt cele de la viata
 

DeletedUser

Guest
deci

mie imi place 99,9% scoala pentru ca ma vad cu colegii mei..adica cei mai buni prieteni...si 0,001% ca sa invat...dar trebuie sa recunosc...ca tre sa inveti ca sa ai un viitor!!...fiecare face ce vrea:))) asta ne e destinu:)))))))
 
Sus