Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
.asa ca tot am terminat cu offtopicul, m-am uitat la inventarul lui sp1t si singura arma "aiurea" de acolo mi se pare bata aceea :D deci? ramane sa incerc ,numai sa ajung intr-un oras sa o cumpar :) sau poate incearca cineva inainte :D

Cu bata aia am prins cei 17 pesti dubiosi :eek:
 

DeletedUser

Guest
degeaba ziceti voi ca nu ne ajuta adminii,dar ne-au dat de vreo 2-3 ori detalii fata de ce au dat pe alte servere alti admini...
deci careva sa zica trebuie niste haine anume si un produs anume...

Ai dreptate admini ne-au ajutat foarte mult fata de alti de pe alte forumuri.Si pentru asta trebuie sa le multumim dar macar un indiciu sa ne mai de-a
 

DeletedUser11101

Guest
Si eu acuma am vazut ceasul din salon.. indica ora 1 50 ... dar oricum chiestea aia nu se modifica niciodata.. deci nu are nici o legatura
 

DeletedUser4243

Guest
Pai cu bata il plezneam pe Mihai cand nu mai vroia sa pescuiasca pentru mine

ce periculos esti :)

dati warn pt offtopic =))

ca sa fiu ON:

misiunile se bazeaza pe logica.....trebuie sa le luam usor si sa fim atenti cred..:|

@dandley...daca spit a vandut din ele intre timp?si apoi a actualizat inventarul?
 

DeletedUser

Guest
ce periculos esti :)

dati warn pt offtopic =))

ca sa fiu ON:

misiunile se bazeaza pe logica.....trebuie sa le luam usor si sa fim atenti cred..:|

am chiulit al ora aia sa incercam cum am mai zis cu produse care sar in ochii...ce nu i ar trebuii lui spit:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Currently Active Users Viewing This Thread: 45 (31 members and 14 guests)
robycu12, Dandey, tyberyu95, Yo-Nokia, bandito99, alex225x, olyxx, dina, ciuchi13, yor083rt, sayona21, ShacalitzaR.B, notorius7, demonlight, pycyw, Petr1shor, LastLegion4ever, devilD, American, Raton23, Dracon616, mahhomet, baldur, FOORT, Menoh, predatorgcc, Basarabean, dilu
:)):))bere gratis?
on:mda...dupa cum vad Sp1t se tine de glume,Mihai nu mai vrea sa scoata un cuvant iar Elmer e plecat la vanatoare de iepuri...so...ati mai descoperit ceva?
 

DeletedUser9280

Guest
Sp1tfire:Va dau eu un indiciu: belle star deringer nu are legatura cu cheile!



Sp1tfire:Textul nu va ajuta cu nimic, nu e nici un indiciu in textul misiunii. Procesati informatiile de pe twitter, textul despre Billy ofera un indiciu important!


MG:Apropo, un indiciu, esential in obtinerea armei: daca in cazul sabiei lui H. exista conditionarea unor decizii de care depindea hotarator sansa de a o mai gasi, aici nu este cazul. Evident, asta nu face mai usoara sarcina in sine dar macar da, teorectic, tuturor jucatorilor sanse egale.




MG:Speculatii, speculatii, speculatii!
Terminati cu nebunia asta de twitter, jocul The West se joaca in cadrul jocului The West, nu pe twitter-e obsesive!




Sp1tfire:Hainele nu conteaza, produsele da. Misiunea are cerinta nivelul 40, din aceasta cauza am spus ca se poate obtine de la nivelul 40, desi deringerul are cerinta de nivelul 45



MG:Voua vi se pare ca suita de cele 2 misiuni date de Maria vizand pe acel Billy a ajuns la final? Nu vi se pare ca parca-parca ar mai merge inca ceva...?



MG:N-are legatura cu 29 feb., are legatura cu ora si cu ce este echipat pe jucator la acel moment. Nu se pot una fara alta, in absenta echipamentului corespunzator, chiar daca se nimereste ora, nu va aparea misiunea. Si invers.



MG:Prin echipament se intelege ceea ce aveti voi echipat la un moment dat, nu? Asta implica obiecte + produse, corect?


Sp1tfire:Poate am vandut documentele sa va induc in eroare, poate nu



Sp1tfire:Huh, unde am zis eu ca nu e ziar/afis ? Am zis doar ca si documentele/posterele pot fi tiparite



Sp1tfire:E postat pe twitter mura in gura, nu stiu cum puteti sa veniti cu zeci de ipoteze neverosimile



MG:Apropo, de unde ati tras voi concluzia ca ceea ce aveti echipat pe voi NU CONTEAZA?! S-a scris pe una dintre zecile de pagini anterioare cum ca am fi spus noi ca ceea ce aveti echipat pe voi nu conteaza...aiurea, nu s-a spus asa ceva.

Cam toate indiciile pe cere ni le-au dat adminii!Unde am ajuns?La nimic se contrazic unu pe altu!

Sper sa va ajute!
 

DeletedUser11188

Guest
omu ala o zis k nu conteaza hainele ce tot ii dati atata cu ele...
 

DeletedUser

Guest
:DHaideti va rugam noi dragi admini mai ajutatine cu ceva ca o sa va d-am tigari,tequilla,wiskey,portocale
 
Sus