Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Bah e pot gasi mai nou cu forturile.Nu neaparat 1 vs 1 si pica direct arma.Nu ati vazut ca sunt cufere???Si se poate gasi si la noroc.
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa spun ca personal am revolverul lui younger in inventar, mia picat din geanta cu produse rare de la cadourile de craciun din 2011, este o arma foarte buna, contra npc da daune excelente.:d:d
 

DeletedUser5629

Guest
Iti dai seama ca topicul asta era facut pe vremea cand prastia lui huck aparea probabil la pagina de secrete de pe weststats nu?
 

DeletedUser

Guest
Da,doar asa,de fenta cum spui tu...
Dar te contrazic...daca sunt iteme rare crezi ca le gaseste oricine?Chiar de revoler sau alta arma nu mai stiu exact am auzit ca a gasit cineva la fort pe .es...a ramas 1 vs 1 cu un player(e o sansa unica in viata) si dupa s-a trezit cu arma cu aura la raport;)

desteptule . nu e atat de rar. eu pe un fortist de 108 am avut reloverul lui yonger.pe lumea 8 . il gasesti mai ales in cutii cu sine de metal(acelea mari).
Intradevar , e o arma rara:d dar nu inexistenta:D:d:shoot:
 

DeletedUser593

Guest
desteptule . nu e atat de rar. eu pe un fortist de 108 am avut reloverul lui yonger.pe lumea 8 . il gasesti mai ales in cutii cu sine de metal(acelea mari).
Intradevar , e o arma rara:d dar nu inexistenta:D:d:shoot:

"Desteptule" tu ai vazut de cant e topicul asta?
Pe vremea aia si Belle Star's era rar, acum nici Wyatt Earp's nu mai e asa rar, vezi la tot neamu'.
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa spun ca personal am revolverul lui younger in inventar, mia picat din geanta cu produse rare de la cadourile de craciun din 2011, este o arma foarte buna, contra npc da daune excelente.:d:d

sall sauronalex! is ravanoos de pe ro4.

On:Io am gasit younger in cufar la fort...
 
Sus