Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser7887

Guest
vai de voi.. .cum sa nu stii de misiunile astea secrete? daca vreti contactati-ma pe lumea 4 si va spun cum sa luati si revolverul lui younger
Acelasi nume
 

DeletedUser

Guest
Acea arma e destul de greu de obtinut.Tot ce stiu este ca una din modalitati este urmatoarea:

Organizeaza cineva o batalie la fort si atacatori si aparatorii vin cu cate 2,3k dolari la ei dar trebuie sa se stabileasca un nr precis de playeri care sa vina.
Apoi la sfarsitul luptei pentru fort sa zicem ca raman decat 5...ei bine aia 5 nu numai ca primesc xp dar primesc si iteme foarte bune , cum ar fi acesta Revolverul lui Younger
 

DeletedUser11192

Guest
Acea arma e destul de greu de obtinut.Tot ce stiu este ca una din modalitati este urmatoarea:

Organizeaza cineva o batalie la fort si atacatori si aparatorii vin cu cate 2,3k dolari la ei dar trebuie sa se stabileasca un nr precis de playeri care sa vina.
Apoi la sfarsitul luptei pentru fort sa zicem ca raman decat 5...ei bine aia 5 nu numai ca primesc xp dar primesc si iteme foarte bune , cum ar fi acesta Revolverul lui Younger

Foarte veche aceasta informatie... se stie de cand lumea =.=
 

DeletedUser13722

Guest
auzit da ca sa pice arme destea cu aura trb sa ai bani lichizi sau sa ii ai la banca?
 

DeletedUser13443

Guest
doar cateva misuni se stiu de catre jucatiri

sabia lui hernandos
belle stars derringer
s-a descoperit ca exisita si pt allen's paper box
trebuie sa dai tote cele 3 tipuri pe paper-box si altele

sabia de aur
coltul de aur
poate mai sunt dar atate mi-au venit in minte :)



restul se gasesc la munci sau la forturi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Zitat von nopve
pentru belle stars faci astfel:
0-sa aveti toate misunile cu billy
1-ora si ziua joi ora 16:00-16:30
2-sa nu aveti echipat nici o arma
3-sa aveti ca produs un ziar
4-il bati pe billy cu pumnul SFAT:iti trebuie multa vigoare
5-iei belle stars
merge 100% da nu credeti uitati_va pe profilul meu de pe lumea 6




pana la urma e joi la ora 10:00=>10:30 sau la ora 16:00-16:30
 

DeletedUser16668

Guest
doar cateva misuni se stiu de catre jucatiri

sabia lui hernandos
belle stars derringer
s-a descoperit ca exisita si pt allen's paper box
trebuie sa dai tote cele 3 tipuri pe paper-box si altele

sabia de aur
coltul de aur
poate mai sunt dar atate mi-au venit in minte :)



restul se gasesc la munci sau la forturi
Pentru Allens Papper-box nu se gaseste la nici o misiune...trebuie sa ai valoarea norocului peste 6850 ca sa il poti gasi...daca exista un tutorial care merge despre Allens sa il postezi in acest topic.
 

DeletedUser

Guest
CE mare şmecherie si eu am belle stars derringer de la o misiune secretă.(se mira cnv ca doar adminii pot avea asha cv )
 

DeletedUser17501

Guest
CE mare şmecherie si eu am belle stars derringer de la o misiune secretă.(se mira cnv ca doar adminii pot avea asha cv )

Nu prea e smecherie, pentru ca toata lumea stie misiunea...
@cat despre Younger's revolver nu cred ca exista vreo misiune..
 

DeletedUser

Guest
Sa lamurim un lucru:eu am vazut un tip cu revolverul lui younger fara nici un admin.Cu ochii mei am mai vazut unul cu Maceta lui Nat care acuma se gasetste la cufere..
 

DeletedUser17501

Guest
Sa lamurim un lucru:eu am vazut un tip cu revolverul lui younger fara nici un admin.Cu ochii mei am mai vazut unul cu Maceta lui Nat care acuma se gasetste la cufere..

Sa lamurim alte lucruri: am avut 3 arme cu aura, toate peste nivelul lu' Younger. Am vazut buntline, boone, grant si altele... e clar ca sunt in joc, se gasesc si la munci altele, deci nu mai inteleg de ce mai exista acest topic..
 

DeletedUser17501

Guest
Si eu am Wyatt pe ro3 de la culege sosete.:))

Pe naiba...il ai de la batalia pt. forturi, cand in seara anterioara ai fost refuzat cu privire la schoefield cu aura..(n-a vrut sa ti-l vanda pentru contul tau de pe lvl 4 si bani cash)
 
Sus