Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser2948

Guest
Pe naiba...il ai de la batalia pt. forturi, cand in seara anterioara ai fost refuzat cu privire la schoefield cu aura..(n-a vrut sa ti-l vanda pentru contul tau de pe lvl 4 si bani cash)

Ni ma! Chiar asa s-a aflat ce oferte fac eu?:)) Ghinionul lui ca n-a vrut cont lvl 99(pe atunci 99 era maxim) si 150k.:-j Asa si-a luat teapa...adica nu, ca la varsta lui contau banii si daca ala i-a zis 200k a pus botul, doar ca din aia 200k a primit 20k, daca i-a primit si aia.:))

astia chiar pun botu' daca mai scoti citeva...

Astea-s seci... Sa vezi in-game ce balarii le zic.:))
 

DeletedUser5629

Guest
Deschizi topicuri vechi?
Oricum am vazut revolverul lui younger pe l1 la yyyhaaa :P
 

DeletedUser19308

Guest
eu joc pe lumea 4 si am lvl 49 si am belle stars, nu este o arma pt admini (daca nu ma credeti verificati)
 

DeletedUser5629

Guest
eu joc pe lumea 4 si am lvl 49 si am belle stars, nu este o arma pt admini (daca nu ma credeti verificati)

Ahh, saracii incepatori, habar nu au ca acu' 2 ani cine avea prastia lui huckelberry era erou... acuma ii vezi pe toti nivel 20 cu arme cu aura, bine ca mi-am luat si eu Wyatt sa ma dau in rand cu incepatorii ca ramaneam in urma...
 

DeletedUser

Guest
am vazut toate armele cu aura la toti.aproape toata lumea are arme cu aura...inclusiv eu:D belle stars.Singura arma pe care nu prea am vazut-o e revolverul militar al lui Ike.
 

DeletedUser8674

Guest
am vazut toate armele cu aura la toti.aproape toata lumea are arme cu aura...inclusiv eu:D belle stars.Singura arma pe care nu prea am vazut-o e revolverul militar al lui Ike.

ike_www.kepfeltoltes.hu_.png


hu3 mazlista1996



de capu meu
uitativa pe tw db la secret

http://217.146.89.165/index.php?strana=veci&typ=secret
 

DeletedUser

Guest
Stati calmi,n-o sa fie bagate niciodata in joc.Sunt doar pentru admini,cred.Jucatorii n-au ce cauta cu o arma cu care pot da 600 dmg intr-o tura.
 

DeletedUser5629

Guest
am vazut toate armele cu aura la toti.aproape toata lumea are arme cu aura...inclusiv eu:D belle stars.Singura arma pe care nu prea am vazut-o e revolverul militar al lui Ike.

Ala l-am avut pe Beta, dar erau vremuri in care nimeni nu a vazut nici macar flinta lui drake, belle star nu aveau decat adminii, acuma toti au si belle star si drake...
 

DeletedUser

Guest
am vazut toate armele cu aura la toti.aproape toata lumea are arme cu aura...inclusiv eu:D belle stars.Singura arma pe care nu prea am vazut-o e revolverul militar al lui Ike.

uite-l si pe ala
 
Ultima editare de un moderator:
Sus