Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser8404

Guest
Mai lasati-l in pace...
Si...apropo , nimic nu e sigur pana nu e dovedit deci mai bine te lauzi dupa ce l-ai luat...
 

DeletedUser6484

Guest
B.A.C. cati ani ziceai ca ai ?

oN : cum s-a mai spus nu poti sa gasesti din intamplare solutia sa faci misiunea din gresala....
 

DeletedUser

Guest
BAC,ce inseamna pentru tine MARE???chiar sunt curios si foarte serios
 

DeletedUser

Guest
Ramaneti la subiect! Dau scurt de spam in linie si aici de nu va vedeti! Ultimul avertisment!
 

DeletedUser

Guest
De ce e amuzant fantasticu.

Zi`mi si mie ce legatura poate avea un vultur de aur cu o spargere de banca.Invii vulturul si il trimiti sa vada banca si sa iti zica daca e pazita/pe unde e mai putin pazita?:))
Nu imi iese cu afisul si nici cu ziarul,incerc dupa ora 18.00..
 

DeletedUser

Guest
Cand o sa intelegeti si voi ca nu va trebuie un prdous ca sa jefuiti banca!! NU VOI jefuiti banca ci Billy iar voi trebuie sa il opriti pe Billy din a jefui banca.
 

DeletedUser

Guest
Cascati ochii cu atentie la ce va spun mai departe. Este ULTIMUL indiciu pe care-l mai primiti vreodata de la mine. Deja v-am oferit destule fata de ce au primit miile de jucatori de la adminii de pe lumile lor plus ca ai mei colegi, pe buna dreptate, ma linseaza daca va mai spun ceva! Daca nici acum nu va dati seama...in primul rand eforturile mele si ale restului team-ului de a va ajuta au fost inutile si refuzati sa ganditi, bucurandu-va decat sa primiti mura-n gura totul!

Inca o data, ULTIMUL indiciu pe care l-am gandit acum pt. voi iar altul nu veti mai primi de la mine!

Ghicitoare:

"Melbourne, ora 18:17.

MihaiGavrilescu se uita la ceas, mai are 13 minute pana sa vina trenul ca sa plece spre Orrong rd. De partea cealalta a orasului, Elmer isi aseaza tacticos palaria de aventurier si...let begin the treasure hunt! De cand vrea el sa calce pe urmele lui Indiana...:) albertus frunzareste nervoasa printre ultimele detalii pentru un proces c-un violator si e in drum spre Judecatorie cand da nas in nas cu Sp1tfire care merge sa lase un anunt de angajare langa Atheneu. O saluta din fuga si intinde mana sa dea noroc cu albertus dar albertus nu poate."


Erata:
v-am modificat un detaliu, sesizati-l si luati-l in calcul. La fel, am reformulat finalul la sugestia lui PWG. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11101

Guest
Imi place creativitatea ta... sunt multe indici in chiestea asta.. ora .locul. ce trebuie sa facem <3W
Ganditi!
 
Sus