Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Mihai , deci trebuie sa luam produsele pe rand(in caz ca sunt mai multe misiuni) sau sa gasim unul dintre ele ...apoi ne imbracam in negru si jefuim o banca , corect , apoi ne casatorim?(nu noi , fireste) :))
 

DeletedUser

Guest
Daca exista jucatori straini care se uita la topicul asta si folosesc google translate cred ca vor avea tendinte suicidale, ritmul in care postati e ametitor. Pacat ca ati luat-o pe pe aratura de mult

Mi-a placut asta:):D si din pacat cam ai dreptate .. sincer si eu ca jucator roman si inteleg cat de cat ce se spune pe aici si deja cred ca am tendite de suicid:)). Sunt criminali unii jucatori de pe forumu asta:D.
 

lord ion

West Marshal
pe ziua de azi s-a terminat...
eu am o propunere pentru admini: sa inchida topicul, sa stearga toate aberatiile, si sa lase numai ce este cu adevarat important si sigur :):):)
 

DeletedUser

Guest
mda...deci dupa ce am vazut cele 2 inventare am ajuns la urmatoarea concluzie....NU MAI INTELEG NIMIC
eh...glumesc:))...daca toate hainele puse de mihai au fost intra-adevar un indiciu atunci urmatoarele item-uri parasesc lista:banderola neagra,banda de gat neagra si documente...
 

DeletedUser

Guest
Mda...deci luati aminte...mihai a pus mai multe iteme ca sa nu va dea chiar "mura-n gura" :P maine e the byg day...
PS:Pana maine fac rost si de 1 document sper X(
PS1:am incercat sa fiu si pe Oras fantoma la 18:30 am obtinut acelasi deringer ca BAC=)):))=))=))

ce deringer ?
si ce produse trebuie sa avem pe noi ?
ca nam fost acas si am pierdut siru ideilor
 

DeletedUser

Guest
Afis
Bilet de Tren
Harta
Documente
Ziar

Banda Neagra poate Banderola neagra
Bluza Neagra
Banda Gat Neagra
Ghete Uzate Negre
Magar
Arc putrezit
Piatra

Oua Stricate
Joben Negreu
Arbaleta
Inel

Si arbaleta pana la urma era normala sau de precizie?
 

DeletedUser

Guest
din iteme mai ramane ghetele(figureaza in toate 3 inventare) si produse afis,bilet,harta,ziar
L.e:sa nu uitam de magar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1498

Guest
mihai, poate ca eu am vazut ceva ce la altii a scapat cand schimbai hainele, ma refer aici la o "palarie" sau cum ai pus dupa aceea imediat, "banderola"
pe care o cam au amandoi (si sp1t si elmer) nu cred ca doar aia e solutia dar ma rog e o ipoteza.
sau ai gresit ru cand dadeai click pe ea cu toate ca sunt destule obiecte intre ele daca nu ma insel
 

DeletedUser

Guest
Si arbaleta pana la urma era normala sau de precizie?

mai...dar eu am vazut si un arc putrezit...acum serios vorbind...prima data avea arc putrezit...
din toate item-urile pe care le avea Mihai pe el raman:afis,ziar,bilet de tren,harta,bluza neagra,ghete uzate negre...s atat...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus