Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
http://www.weststats.com/Inventory/b37b203b87e6f5091f020e3cc0622913/

Acum merge? Nici Elmer si nici Sp1t nu au Joben negru. De Mihai nu vorbim, pt. ca le are mai pe toate.;))

Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).
 

DeletedUser6484

Guest
Ups e alt inventar el se referea la ala de pe l1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest

Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

da-mi link de la inventaru tau
 

DeletedUser

Guest
nu ai fetru gri,fetru maro :)),nu ai palaria neagra,scz de dublu post !
 

DeletedUser

Guest
banderola gri>:)>:)
EDit:sorry...acum am vazut ca e mai jos..
Le:mai...sa stii ca iti cam lipsesc 2...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest

Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

Ai telegrama cu singurul obiect care iti lipseste.;)
 

DeletedUser

Guest
Mihai nu trebuia sa faci asta...
Acum topicul pistolului o sa se transforme in topicul ghicitului item-ului pe care nu il ai tu..
 

DeletedUser

Guest

Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

sa incepem : sticla de vin sparta, piatra, cremene, pumnal ruginit, floreta ascutita, tomohawk normal adika ala de la lvl 60, maceta ruginita si ascutita, arbaleta putrezita, archebuza precisa, muscheta ruginita si precisa, pusca precisa(pt. fort), sapca de lux, fes maro, palarie neagra, joben negru, palarie din fetru maro, palarie din piele neagra.....


si lista continua
 

DeletedUser

Guest
sa incepem : sticla de vin sparta, piatra, cremene, pumnal ruginit, floreta ascutita, tomohawk normal adika ala de la lvl 60, maceta ruginita si ascutita, arbaleta putrezita, archebuza precisa, muscheta ruginita si precisa, pusca precisa(pt. fort), sapca de lux, fes maro, palarie neagra, joben negru, palarie din fetru maro, palarie din piele neagra.....


si lista continua

ma, de aici http://ro.weststats.com/Inventory/478be2bd862e5f4ce6a3ddd486884539/
 

DeletedUser

Guest
???acum compar inventarul lui cu croitorul de pe weststats...ia ghiciti...daca va luati dupa ala are cu 2 item-uri in plus:))
 

DeletedUser

Guest
Corect !!!

Ati luat-o rau pe ulei, nu inteleg de ce va complicati... Pentru misiune trebuie sa indepliniti 4 conditii, atat. Si cu asta am terminat.

Eu cred ca cele 4 conditii sunt urmatoarele:
1. Sa porti un anumit "produs" ( ziar, afis, etc...)
2. Sa ai in inventar o anumita arma ( nu se stie daca trebuie sau nu, sa o porti )
3. Sa deblochezi misiunea intr-un anumit interval orar ( 18.30-19.00 ??? sau alt interval)
4. Sa fi la locul potrivit la timpul potrivit.
( Oras fantoma, Gara, Admin Town, Oraş al unui întemeietor ???)
- NU se cunoaste exact nici una din cele 4 conditii...avem doar presupuneri,
in consecinta doar o munca de echipa cred ca va scurta timpul in care se va rezolva misiunea.
Si acum sa facem o lista cu ce "nu influenteaza" aceasta misiune:
1. Haine
2. Alte misiuni anterioare ( mai putin cele 2 (Învinsul) de la Maria )
3. etc...
Daca o luam sistematic, si revedem TOATE indiciile date de Admini, se poate rezolva misiunea !!!
<3W
 

DeletedUser

Guest
???acum compar inventarul lui cu croitorul de pe weststats...ia ghiciti...daca va luati dupa ala are cu 2 item-uri in plus:))

ca-i lipsesc vreo 3 iteme din setul de somnoros? (fes, camasa de noapte, papuci) :))

edit: si ca are o singura cheie in inventar (cel putin 2 se obtin prin misiuni)
 

DeletedUser

Guest

Offtopic: De fapt am toate item-urile din joc care se pot cumpara si toate produsele care se pot gasi la munci. (pe verificate, ii spun eu cu gura mea secretul Belle-ului oricui imi gaseste un item care se poate cumpara din orice oras sau un produs care se gaseste la orice munca din joca care eu sa nu le am).

pumnalul lui cody si sabia lui hernandos
 
Sus